Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Reprosoustavy  >  BenQ Trevolo

BenQ Trevolo

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 9 019 Kč
Inovativní přenosný reproduktor Nechte se unášet dokonalým zvukem v přenosném provedení z reproduktorů BenQ treVolo, který je prvním přenosným Bluetooth reproduktorem na světě s technologií elektrostatické membrány. Vaši oblíbenou hudbu si užijte s úžasnou čistotou a absolutní precizností, navíc kdekoli budete chtít. Profi technologie elektrostatické membrány Elektrostatické membrány v...

Všechny nabídky pro BenQ Trevolo

Popis BenQ Trevolo

Inovativní přenosný reproduktor
Nechte se unášet dokonalým zvukem v přenosném provedení z reproduktorů BenQ treVolo, který je prvním přenosným Bluetooth reproduktorem na světě s technologií elektrostatické membrány. Vaši oblíbenou hudbu si užijte s úžasnou čistotou a absolutní precizností, navíc kdekoli budete chtít.

Profi technologie elektrostatické membrány
Elektrostatické membrány vám poskytnou stejnou technologii, jakou používají špičkové reproduktory pro poslechové místnosti. Design elektrostatických panelů umožňuje projekci zvuku před a za reproduktor, což přináší přirozenější podání zvuku jako je to u hudebních nástrojů. Celá konstrukce s čtyřnásobným zesilovačem, další dvojicí basových měničů a pasivními zářiči pak vytváří komplexní interakci všech prvků hudby s dokonalým prolínáním harmonie.

Technologie BenQ TrueSound pro vylepšení komprimované hudby
S technologií TrueSound získáte lepší kvalitu zvuku u vysoce komprimovaných zvukových souborů. Při nízkém datovém toku nebo vysokých kompresních úrovních může docházet ke ztrátám a zkreslení. Pokud to detekuje DSP čip, nastupuje technologie TrueSound, která vylepší detaily ve vyšších rozsazích zvukového spektra, které by mohly být u souborů nahraných s nízkým datovým tokem ztraceny.

Špičková kvalita streamování s Bluetooth aptX
S přenosem prostřednictvím Bluetooth a kodeku aptX si můžete vždy užívat jen tu nejlepší kvalitu zvuku. Kodek aptX byl navržen pro nejvěrnější reprodukci šířky frekvenčního pásma a minimalizaci latencí a problémů se synchronizací.

Další skvělé vychytávky
Reproduktor BenQ treVolo můžete, díky integrovanému mikrofonu využívat také pro handsfree volání s hlasitým reproduktorem. Přenos přes microUSB umožňuje přenášet čistě digitální zvukový signál přímo do reproduktoru, nebo můžete využít 3.5 mm stereo vstup pro maximální kompatibilitu s přehrávači. Další skvělou vlastností je až 12 hodin poslechu na ...

Parametry BenQ Trevolo

Výrobce BenQ
Typ Přenosné

Podobné produkty

Podobné fráze: