Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  Yamaha NS-SW050

Yamaha NS-SW050

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 990 Kč
Porovnat 5 obchodů
Kvalitní stylový subwoofer, 20 cm jednotka, výkon 50 W (100 Hz, 5 Ω, 10% THD), frekvenční rozsah 28 - 200 Hz, pokročilá YST II technologie, Twisted Flare Port.

Všechny nabídky pro Yamaha NS-SW050

Popis Yamaha NS-SW050

Kytary.cz - svět hudebních nástrojů píše:

Aktivní subwoofer Tento aktivní subwoofer představuje svým stylovým vzhledem nejen funkční a užitný, ale i vhodný designový doplněk do každého bytu. Jeho hlavní devizou jsou použité technologie Twisted Flare, Advanced YST II a kvalitní osmipalcový reproduktor (woofer). Výsledkem je skvělá odezva v basových frekvencích, která umocní váš zážitek při domácím poslechu hudby a sledování filmů.

Electro World s.r.o. píše:

Subwoofer YAMAHA NS-SW050BL obsahuje množství vyspělých a vysoce výkonných basových technologií jako jsou Twisted Flare Port a Advanced YST II s vlastními zesilovači a špičkovou 20 cm basovou jednotkou. Výsledkem je senzační basová odezva, který výrazně přispívá k celkovému zážitku z poslechu hudby či filmů. Jasné a pevné basové tóny zajistí technologie Twisted Flare Port. Stylový doplněk v černé barvě dokonale zapadne do každé místnosti. Kromě svého dizajnu přinese i špičkovou výbavu.

Digiboss.cz píše:

Yamaha NS-SW050, subwoofer, černá najdte na Digiboss.cz. Yamaha NS-SW050, subwoofer, černá nabízíme i na splátky. NS-SW050Tento kompaktní subwoofer je vybaven řadou vysoce výkonných pokročilých basových technologií Yamaha jako Twisted Flare Port a pokročilá YST II technologie (Yamaha Active Servo Technology II) s diskrétním okruhem zesilovače a vysoce kvalitní 20 cm jednotkou wooferu. Výsledkem je vynikající basová odezva, která zlepšuje celkový požitek z poslechu hudby a filmů.
Twisted Flare PortZcela nový Twisted Flare Port využívá zkušeností z extenzivního vývoje subwooferů. Rozšířený, lehce zakroucený tvar rozptyluje vír vzduchu, který se vytváří okolo okraje portu, čímž vytváří hladký...

Parametry Yamaha NS-SW050

Výrobce Yamaha

Podobné produkty

Podobné fráze: