Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  Yamaha NS-AW294

Yamaha NS-AW294

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 790 Kč
Porovnat 4 obchody
Reproduktor Yamaha NS-AW294 Společnost Yamaha přináší propracované zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc zabaleno ve stylovém, nadčasovém designu, který nikdy nezevšední. Nyní představila na trhu venkovní reproduktor s označením Yamaha NS-AW294, který díky vysokému výkonu a odolnosti proti povětrnostním vlivům můžet...

Všechny nabídky pro Yamaha NS-AW294

Popis Yamaha NS-AW294

Reproduktor Yamaha NS-AW294
Společnost Yamaha přináší propracované zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc zabaleno ve stylovém, nadčasovém designu, který nikdy nezevšední. Nyní představila na trhu venkovní reproduktor s označením Yamaha NS-AW294, který díky vysokému výkonu a odolnosti proti povětrnostním vlivům můžete instalovat na nejrůznější místa.
Velmi kvalitní zvuk
Yamaha NS-AW294 je tvořen jedním výškovým 25mm a jedním basovým 160mm zvukovým měničem, které zajišťují vysoce kvalitní podání zvuku. O zvýraznění basů se postará funkce Bassreflexu.
Stylový design
Tento výrobce vtiskl reproduktoru klasický design, který umožňuje použití i ve stylově zařízeních pokojích nebo kancelářích. Tento reproduktor oceníte všude, tam kde si budete chtít dopřát velmi kvalitní poslech Vaší oblíbené hudby.
Klíčové vlastnosti
Frekvenční rozsah podlahového reproduktoru je v rozmezí 80 až 20 000 Hz, a díky tomu dokáže reprodukovat zvuk v širokém rozsahu jednotlivých tónů od kvalitních basů až po výrazné výšky. Výkon je 50/100 W RMS /maximálně. Impedance je standardních 8 Ohmů. Citlivost reproduktoru je udávána 87 dB.
Rozměry produktu jsou 190 x 308 x 217 mm a hmotnost 2 kg. Cena je uváděná za pár.

Parametry Yamaha NS-AW294

Výrobce Yamaha
Výkon Udává celkový výkon soustavy ve Wattech. 100W
Citlivost Citlivost vyjádřená v decibelech označuje tlak vzduchu ve vzdálenosti 1 metru při výkonu reproduktoru 1W. 87dB
Impedance Veličina popisující zdánlivý odpor reproduktoru. Není možné připojit k zesilovači reproduktory s nižší impedancí, než jaká je impedance zesilovače.

Podobné produkty

Podobné fráze: