Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  Trevi Karaoke XF 1000KB

Trevi Karaoke XF 1000KB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Přenosný reproduktor Trevi XF 1000KB BL vhodný pro časté přemísťování a mobilní použití nabízí široké možnosti připojení, ekvalizér nebo možnost připojení mikrofonu. Se svým výkonem se tak stává ideálním zařízením, které pomůže rozvířit vody nudy výkonem až 100 W. Hlavní částí reproduktoru je 10" basový reproduktor a dva 1,5" výškové reproduktory. Tato kombinace zajistí kvalitní ozvučení rozma...

Všechny nabídky pro Trevi Karaoke XF 1000KB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Trevi Karaoke XF 1000KB

Přenosný reproduktor Trevi XF 1000KB BL vhodný pro časté přemísťování a mobilní použití nabízí široké možnosti připojení, ekvalizér nebo možnost připojení mikrofonu. Se svým výkonem se tak stává ideálním zařízením, které pomůže rozvířit vody nudy výkonem až 100 W.
Hlavní částí reproduktoru je 10" basový reproduktor a dva 1,5" výškové reproduktory. Tato kombinace zajistí kvalitní ozvučení rozmanitých prostorů. Vytahovací rukojeť a kolečka navíc umožní jej kdykoliv dle potřeby přemístit.Bezdrátové streamování hudby zajišťuje rozhraní Bluetooth, které vám umožní snadno pouštět hudbu ze smartphonu, tabletů nebo notebooků. Další způsoby, kterými lze hudbu přehrávat je skrze vstup AUX, USB port nebo linkový port např. pro připojení kytary.
Dva vstupy pro mikrofon pomůžou zařídit pravou karaoke párty. Regulátorem hlasitosti, ekvalizérem a dalšími ovladači poté doladíte zvuk k dokonalosti. Párty lze doplnit vizuálními efekty v podobě vícebarevného LED osvětlení se 7 funkcemi a barvami.

Parametry Trevi Karaoke XF 1000KB

Výrobce Trevi
Výkon Udává celkový výkon soustavy ve Wattech. 100W
Typ Přenosné

Podobné produkty

Podobné fráze: