Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  SONY SRS-HG1

SONY SRS-HG1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 990 Kč
Porovnat 2 obchody
Bezdrátový, bluetooth reproduktor h.ear go SRS-HG1, růžová Bezdrátový reproduktor h.ear go je designový reproduktor, který vás i přes svou velikost překvapí ohromujícím zvukem s vysokým rozlišením, řadou zvukových technologií a dokonalou mobilitou, takže můžete vzít repráček kamkoliv a kdykoliv. Reproduktor je vyroben z kvalitních materiálů v moderním barevném designu, který vám dokáže, že dokon...

Všechny nabídky pro SONY SRS-HG1

Popis SONY SRS-HG1

Bezdrátový, bluetooth reproduktor h.ear go SRS-HG1, růžová
Bezdrátový reproduktor h.ear go je designový reproduktor, který vás i přes svou velikost překvapí ohromujícím zvukem s vysokým rozlišením, řadou zvukových technologií a dokonalou mobilitou, takže můžete vzít repráček kamkoliv a kdykoliv. Reproduktor je vyroben z kvalitních materiálů v moderním barevném designu, který vám dokáže, že dokonalý zvuk ještě nevypadal lépe.
Zvuk s vysokým rozlišením
Užijte si digitální hudbu naplno díky zvuku s vysokým rozlišením, který podává hudbu bez kompromisů díky vyšší frekvenci než u disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence zvuku i přesnosti přenosové rychlosti každého vzorku.
Technologie Extra Bass
Tato inovativní technologie Extra Bass byla navržena přímo pro taneční hudbu, takže si s ní užijete opravdu hutný a výrazný zvuk basů, který otřásá zdmi. Zesílením basových linek se vytvoří ještě hlubší a působivější zvuk basů. Pro vytvoření špičkové taneční párty stačí jen stisknout tlačítko EXTRA BASS a pořádná zábava může začít.
Technologie ClearAudio+
Unikátní režim ClearAudio+ od společnosti Sony dokáže automaticky upravit nastavení zvuku pro váš bohatý poslech. ClearAudio+ optimalizuje výstup a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku bez ohledu na to, zda se věnujete počítačové hře, posloucháte hudbu nebo sledujete film. Vychutnejte si poslech čisté a nezkreslené hudby.
Technologie DSEE
Vylepšete kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají bohatost. Tato technologie dokáže tyto prvky obnovit a zajišťuje tak vysoce kvalitní zvuk, který se svou kvalitou přibližuje originálu.
Technologie S-Master HX
Tato technologie vytvořená pro zvuk s vysokým rozlišením omezuje zkreslení a šum napříč širokou škálou frekvencí pro opravdu bohatý a plný zvuk.
Špičkové materiály a komponent...

Parametry SONY SRS-HG1

Výrobce SONY

Podobné produkty

Podobné fráze: