Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  Sony GTK-XB7 G-tank

Sony GTK-XB7 G-tank

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 8 693 Kč
Moderní a designový reproduktor společnosti Sony je mobilní reproduktor, který dokáže každé párty dodat festivalovou atmosféru. Vytvořte dokonalou atmosféru tanečního klubu díky technologii Extra Bass a zářivým světlům reproduktoru. Tento reproduktor je prostě základním kamenem každé vaší párty. Technologie Extra Bass Tato inovativní technologie Extra Bass byla navržena přímo pro taneční hudb...

Všechny nabídky pro Sony GTK-XB7 G-tank

Popis Sony GTK-XB7 G-tank

Moderní a designový reproduktor společnosti Sony je mobilní reproduktor, který dokáže každé párty dodat festivalovou atmosféru. Vytvořte dokonalou atmosféru tanečního klubu díky technologii Extra Bass a zářivým světlům reproduktoru. Tento reproduktor je prostě základním kamenem každé vaší párty.
Technologie Extra Bass
Tato inovativní technologie Extra Bass byla navržena přímo pro taneční hudbu, takže si s ní užijete opravdu hutný a výrazný zvuk basů, který otřásá zdmi. Zesílením basových linek se vytvoří ještě hlubší a působivější zvuk basů. Pro vytvoření špičkové taneční párty stačí jen stisknout tlačítko EXTRA BASS a pořádná zábava může začít.
Technologie ClearAudio+
Unikátní režim ClearAudio+ od společnosti Sony dokáže automaticky upravit nastavení zvuku pro váš bohatý poslech. ClearAudio+ optimalizuje výstup a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku bez ohledu na to, zda se věnujete počítačové hře, posloucháte hudbu nebo sledujete film.
Technologie DSEE
Vylepšete kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají bohatost. Tato technologie dokáže tyto prvky obnovit a zajišťuje tak vysoce kvalitní zvuk, který se svou kvalitou přibližuje originálu.
Výborná flexibilita
Reproduktor je vybaven integrovaným snímačem, který automaticky aktivuje dva horní výškové reproduktory, takže si můžete užít stereofonní zvuk kdykoliv bez ohledu na to, zda je reproduktor ve svislé nebo vodorovné poloze. Při vodorovné konfiguraci docílíte pocitu vjemu z klasického přehrávače Boombox. Flexibilitu reproduktoru dále perfektně podpoří postranní rukojeti pro snadné přenášení reproduktoru.
LED Diody pro skvělou taneční zábavu
Udávejte tón pomocí světel a zvukových efektů DJ, které můžete využít díky aplikaci SongPal. Efekty dodají skladbám jedinečnou atmosféru. Pro dokonalou párty využijte stroboskop, ...

Parametry Sony GTK-XB7 G-tank

Výrobce SONY
Typ Přenosné

Podobné produkty

Podobné fráze: