Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  Onkyo SKW-208

Onkyo SKW-208

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 990 Kč
Porovnat 4 obchody
Společnost Omkyo patří mezi špičkové výrobce video i audio přístrojů. Její historie sahá až do roku 1946 a od této doby se její produkty stále zlepšují a jsou obohacené o nové technologie. Mezi její výrobky patří kvalitní zesilovače, tunery, CD/DVD i BD přehrávače, reproduktory a mnohé další výrobky. Onkyo SKW-208 kompaktní velikosti je designově zajímavý výkonný subwoofer, který dodá muzice t...

Všechny nabídky pro Onkyo SKW-208

Popis Onkyo SKW-208

Společnost Omkyo patří mezi špičkové výrobce video i audio přístrojů. Její historie sahá až do roku 1946 a od této doby se její produkty stále zlepšují a jsou obohacené o nové technologie. Mezi její výrobky patří kvalitní zesilovače, tunery, CD/DVD i BD přehrávače, reproduktory a mnohé další výrobky.
Onkyo SKW-208 kompaktní velikosti je designově zajímavý výkonný subwoofer, který dodá muzice tu správnou atmosféru. Skvěle doplní Vaši reproduktorovou soupravu a konečně si tak vychutnáte basový doprovod v dramatických filmech, v muzice nebo při hraní oblíbených herních titulů. Užijete si skvělý zvukový doprovod filmu pro jedinečný filmový zážitek.
Aktivní subwoofer s bassreflexem zkvalitňuje a zvýrazňuje podání basových tónů. Frekvenční rozsah je pěkných 25 až 200 Hz při impedanci 20 kOhmů. Výkon subwooferu je solidních 120 W.
Rozměry subwooferu jsou 275 x 507 x 411 mm a jeho hmotnost je 11,6 kg. Výrobce pro tento model zvolil elegantní stříbrné barevné provedení.
Konfigurace reproduktorů:
Subwoofer
Typ použití:
pro Domácí kina
Rozhraní:
3.5mm

Parametry Onkyo SKW-208

Výrobce Onkyo
Výkon Udává celkový výkon soustavy ve Wattech. 120W

Podobné produkty

Podobné fráze: