Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  Magnat Shadow Center 213

Magnat Shadow Center 213

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 999 Kč
Porovnat 2 obchody
Reproduktor Magnat Shadow Center 213 Společnost Magnat přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc zabaleno ve stylovém, nadčasovém designu, který nikdy nezevšední. Reproduktor s označením Magnat Shadow Center 213 jistě oceníte v domácnosti, komerčním prostředí nebo jiném interiéru. Velmi kvalitní zvuk ...

Všechny nabídky pro Magnat Shadow Center 213

Popis Magnat Shadow Center 213

Reproduktor Magnat Shadow Center 213
Společnost Magnat přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc zabaleno ve stylovém, nadčasovém designu, který nikdy nezevšední. Reproduktor s označením Magnat Shadow Center 213 jistě oceníte v domácnosti, komerčním prostředí nebo jiném interiéru.
Velmi kvalitní zvuk
Reproduktor je osazený dvěma 13cm středobasovými měniči pro vytvoření silného a objemného zvukového zážitku. O zvýraznění basů se postará funkce Bassreflexu.
Stylový design
Tento výrobce vtiskl reproduktoru velmi elegantní design, který umožňuje použití i ve stylově zařízených pokojích nebo kancelářích. Tento reproduktor oceníte všude tam, kde si budete chtít dopřát velmi kvalitní poslech vaší oblíbené hudby.
Klíčové vlastnosti
Frekvenční rozsah středového reproduktoru je v rozmezí 34 až 48 000 Hz, a díky tomu dokáže reprodukovat zvuk v širokém rozsahu jednotlivých tónů od kvalitních basů až po výrazné výšky. Výkon je 90/160 W RMS /maximálně. Impedance je 4 - 8 Ohmů. Citlivost reproduktoru je udávána 91 dB.
Rozměry výrobku jsou 47 × 18 × 27 cm a hmotnost je 8,5 kg.
Konfigurace reproduktorů:
Center
Typ použití:
HiFi, pro Domácí kina
Frekvenční rozsah [Hz]:
34
Frekvenční rozsah [kHz]:
48
Typ reproduktorů:
Středové

Parametry Magnat Shadow Center 213

Výrobce Magnat
Výkon Udává celkový výkon soustavy ve Wattech. 160W
Citlivost Citlivost vyjádřená v decibelech označuje tlak vzduchu ve vzdálenosti 1 metru při výkonu reproduktoru 1W. 91dB
Impedance Veličina popisující zdánlivý odpor reproduktoru. Není možné připojit k zesilovači reproduktory s nižší impedancí, než jaká je impedance zesilovače.

Podobné produkty

Podobné fráze: