Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  Magnat Monitor Supreme 2002

Magnat Monitor Supreme 2002

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 5 909 Kč
Porovnat 3 obchody
Reproduktor Magnat Monitor Supreme 2002 Společnost Magnat přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc zabaleno ve stylovém, nadčasovém designu, který nikdy nezevšední. Nyní představila na trhu reproduktor s označením Magnat Monitor Supreme 2002, který je representován velmi kvalitním designem a vybavený p...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Magnat Monitor Supreme 2002

Popis Magnat Monitor Supreme 2002

Reproduktor Magnat Monitor Supreme 2002
Společnost Magnat přináší dokonalé zvukové podání, které je založeno na dlouholetých zkušenostech společnosti v oblasti HiFi audio techniky. Vše je navíc zabaleno ve stylovém, nadčasovém designu, který nikdy nezevšední. Nyní představila na trhu reproduktor s označením Magnat Monitor Supreme 2002, který je representován velmi kvalitním designem a vybavený pevnými MDF deskami, které snižují nežádoucí resonance. Reproduktor jistě oceníte v domácnosti, komerčních prostředí nebo jiných interiérech.
Velmi kvalitní zvuk
Magnat Monitor Supreme 2002 je tvořen jedním výškovým 25mm, jedním středobasovým 170mm a dvojicí basových 8“ zvukových měničů, které zajišťují vysoce kvalitní podání zvuku. O zvýraznění basů se postará funkce Bassreflexu.
Stylový design
Tento výrobce vtiskl reproduktoru velmi elegantní design, který umožňuje použití i ve stylově zařízeních pokojích nebo kancelářích. Tento reproduktor oceníte všude, tam kde si budete chtít dopřát velmi kvalitní poslech Vaší oblíbené hudby.
Klíčové vlastnosti
Frekvenční rozsah podlahového reproduktoru je v rozmezí 18 až 40 000 Hz, a díky tomu dokáže reprodukovat zvuk v širokém rozsahu jednotlivých tónů od kvalitních basů až po výrazné výšky. Výkon je 225/450 W RMS /maximálně. Impedance je standardních 8 Ohmů. Citlivost reproduktoru je udávána 93 dB.
Rozměry výrobku jsou 267 x 1080 x 335 mm a hmotnost je 23kg. Cena je uváděná za pár.
Konfigurace reproduktorů:
2
Počet kanálů:
6
Typ použití:
HiFi, pro Domácí kina
Frekvenční rozsah [Hz]:
18
Frekvenční rozsah [kHz]:
40
Odstup signál/šum [dB]:
93
Typ reproduktorů:
Sloupové

Parametry Magnat Monitor Supreme 2002

Výrobce Magnat
Výkon Udává celkový výkon soustavy ve Wattech. 450W
Citlivost Citlivost vyjádřená v decibelech označuje tlak vzduchu ve vzdálenosti 1 metru při výkonu reproduktoru 1W. 93dB
Typ Sloupové
Impedance Veličina popisující zdánlivý odpor reproduktoru. Není možné připojit k zesilovači reproduktory s nižší impedancí, než jaká je impedance zesilovače.

Podobné produkty

Podobné fráze: