Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  Logitech Z625

Logitech Z625

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 290 Kč
Porovnat 11 obchodů
Výkonné 2.1 reproduktory se subwooferem o celkovém výkonu 400 W. Reproduktory se pyšní certifikací THX pro dokonalý zvuk.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Logitech Z625

Popis Logitech Z625

SOFTCOM.cz píše:

repro Logitech Z625 Powerful THX sound

Patříte-li mezi příznivce her a vyznavače filmů nebo hudby, potom Logitech Z625 Powerful nesmí ve vaší domácnosti chybět.
Soundsytém s výkonem 400 W (RMS 200 W) a subwooferem vám nabídne autentický zvuk s certifikací THX zajišťující zvukovou kvalitu jako v kinosálech.

Lepší zážitek ze sledování filmů, poslechu hudby nebo hraní her
Autentický zvuk s certifikací THX
Souběžné připojení až tří kompatibilních zařízení
Pohodlná přístupnost důležitých ovládacích prvků
Optický vstup, RCA, 2× 3,5mm jack, výstup na sluchátka
Univerzální, střízlivě černé provedení pasuje do všech koutů domácnosti

Až tři zařízení připojená najednou
Doménou soundsystému Logitech Z625 je možnost souběžného připojení až tří kompatibilních zařízení pomocí optického, RCA nebo 3,5mm vstupu.
Ovládací prvky jako napájení, intenzita basů nebo ovladač hlasitosti jsou snadno přístupné - najdete je na pravém satelitním reproduktoru.

Kvalitní zábava při usínání
Pokud si potrpíte na strohou eleganci, potěší vás střízlivě černé provedení soundsystému i jeho kompaktní rozměry.
Obojí mu umožní bezproblémové umístění do moderně zařízených obývacích pokojů, dětských pokojíčků, ale i do ložnic.
To abyste si před usínáním vychutnali sledování filmů nebo poslech hudby naplno.

Technická specifikace

Celkový výkon (RMS): 400 Watts vrchol/200 Watts RMS
Subwoofer: 260 Watts vrchol/130 Watts RMS
Satellites: 2 x 70 Watts vrchol/2 x 35 Watts RMS
...

KASA.cz píše:

Tento reproduktorový systém v konfiguraci 2.1 s certifikací THX přináší nejvyšší zvukový zážitek pro vaše filmy, hudbu nebo hraní. Výkon až 400 W (200 W RMS) poskytuje ostrý zvuk a burácející basy. Připojte až tři kompatibilní zařízení přes optický vstup, 3,5 mm jak nebo RCA vstupy. Díky umístění na pravém satelitním reproduktoru je zajištěn snadný přístup ke všem ovládacím prvkům.
THX certifikace
THX je obchodní název pro Hi-Fi audio-vizuální standard, který je používán v kinech, projekčních místnostech, domácích kinech, počítačových reproduktorech, herních konzolích a audio-systémech do automobilů. THX je systém zajištění kvality. Zařízení schválené certifikací THX poskytují vysoce kvalitní zvukově jednotné prostředí, které zajišťuje, že zvuková stopa jakéhokoli filmu bude identicky přehrávána, úplně stejně, jako kinosálech (s certifikací THX) ve stejné kvalitě a intenzitě, stejně jako v postprodukčním pracovišti ve filmových studiích. Mezi sledované parametry ve studiích s certifikací THX náleží: poslechové a pozorovací prostředí, akustická reprodukce, strukturální izolace, doba dozvuku prostředí, požadované rozměry, barevné provedení a ambientní osvětlení pro optimální sledování videa, rozvržení pracovní oblasti a vybavení, umístění reproduktorů, umístění zobrazovací plochy, optimální poslechové pozice, úhel natočení reproduktorů, multimediální výbava, přední a surroundové reproduktory, subwoofery, výkonové zesilovače, multi-kanálové ekvalizéry a digitální delay, audio a video kalibrace, testery a generátory signálů.
Silný zvuk
Zvukový výkon 400 W (RMS 200 W) přináší vysoký stupeň zvukové kvality. Tento systém vás ohromí ať už posloucháte hudbu, sledujete film nebo hrajete hry. Vychutnejte si silný zvuk, který můžete slyšet a cítit.
Široká kompatibilita
Reproduktory podporují více vstupů současně. i optický, 3,5 mm a RCA vstupy. Díky tomu můžete připojit až tři kompatibilní zařízení, jako jsou herní konzole, televize nebo...

EuroKing píše:

Z625 je reproduktorový systém 2.1 s certifikací THX s hlubokými basy, který poskytuje zvuk ideální pro hry a přináší jedinečný zážitek při poslechu hudby či filmů. Se špičkovým výkonem 400 wattů poskytuje čistý zvuk a výrazné basy. Souběžně podporuje více vstupů, včetně optického, 3,5 mm a RCA. Umožňuje připojit až tři kompatibilní zařízení, např. herní konzoli, televizor a počítač. Při přepínání mezi zdroji zvuku je není třeba odpojovat. Všechny ovládací prvky jsou snadno dostupné na pravém satelitním reproduktoru – napájení, hlasitost, basy, zdířka pro sluchátka a zdířka přídavného vstupu.
Text na regálové kartě
Z625
Mohutný zvuk THX®
Zvuk ideální pro hry a jedinečný zážitek při poslechu hudby či filmů
• Zvuk s certifikací THX®
• Mohutný zvuk se špičkovým výkonem 400 W
• Univerzální nastavení: Optický, 3,5 mm a RCA vstup
• Snadno dostupné ovládací prvky, všechny umístěné na pravém reproduktoru
Obsah balení
• Dva satelitní reproduktory
• Subwoofer
• Optický kabel
• Zvukový kabel 3,5 mm
• Uživatelská dokumentace
• Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce

Alza.cz píše:

Reproduktory 2.1, celkový výkon 200W RMS, certifikace THX, 2x Jack 3.5mm, RCA, optický vstup, výstup na sluchátka
Nová úroveň produktivityZ625PowerfulTHX Sound Převratné ovládáníPatříte-li mezi příznivce her a vyznavače filmů nebo hudby, potom Logitech Z625 Powerful nesmí ve vaší domácnosti chybět. Soundsytém s výkonem 400 W (RMS 200 W) a subwooferem vám nabídne autentický zvuk s certifikací THX zajišťující zvukovou kvalitu jako v kinosálech. S reproduktory navíc můžete propojit až 3 zařízení pomocí 3,5mm Jack konektoru a RCA.Moderní reproduktoryLogitech Z625 Powerful THX Sound patří mezi moderní repro soustavy, které by neměly chybět v žádné domácnosti. Zaoblené tvary v černém provedení skvěle padnou do každého prostředí. Hranatý subwoofer dodává systému eleganci a kvalitní basy....

Digiboss.cz píše:

Logitech Z625 2.1, černá (980-001256) najdte na Digiboss.cz. Logitech Z625 2.1, černá (980-001256) nabízíme i na splátky. Herní reproduktory Logitech Z625Dopřejte si špičkový zvukový zážitek při poslechu hudby, při hraní her nebo při sledování filmů kdykoliv budete mít chuť i náladu s tímto výkonným setem reproduktorů společnosti Logitech. Tato sestava reproduktorů a subwooferu vás kromě čistého a hutného zvuku o výkonu 400 W potěší také jednoduchým ovládáním anebo tím, že se pyšní certifikací THX.
Zvuk, který vás ohromíSet reproduktorů Logitech Z625 vás překvapí svým špičkovým výkonem 400 W, takže si pokaždé vychutnáte bohatý, čistý a výrazný zvuk. Výraznému a čistému zvuku pak dodává...

ONLINESHOP.cz píše:

Z625 je reproduktorový systém 2.1 s certifikací THX s hlubokými basy, který poskytuje zvuk ideální pro hry a přináší jedinečný zážitek při poslechu hudby či filmů. Se špičkovým výkonem 400 wattů poskytuje čistý zvuk a výrazné basy. Souběžně podporuje více vstupů, včetně optického, 3,5 mm a RCA. Umožňuje připojit až tři kompatibilní zařízení, např. herní konzoli, televizor a počítač. Při přepínání mezi zdroji zvuku je není třeba odpojovat. Všechny ovládací prvky jsou snadno dostupné na pravém satelitním...

Parametry Logitech Z625

Výrobce Logitech

Podobné produkty

Podobné fráze: