Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  Logitech Z337

Logitech Z337

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 790 Kč
Porovnat 13 obchodů
Výkonné 2.1 reproduktory se subwooferem o celkovém výkonu 40 W RMS (subwoofer 24 W a reproduktory 2x 8 W). Reproduktory podporují technologii Bluetooth v4.1 s dosahem cca 15 m.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Logitech Z337

Popis Logitech Z337

MALL.CZ píše:

Užívejte si pohodlí bezdrátového přenosu a nikdy se neobávejte o životnost baterie, protože tento systém reproduktorů 2.1 je vždy v zásuvce. Systém se špičkovým výkonem 80 wattů/40 wattů RMS zajišťuje výrazný zvuk.

KASA.cz píše:

Společnost Logitech představuje reproduktorový systém Z337 Bold Sound s rozhraním Bluetooth. Jako svůj první model pro domácnost, který vám umožní snadno bezdrátově streamovat zvuk z jakéhokoli zařízení s rozhraním Bluetooth (počítače, tabletu nebo smartphonu) a můžete mezi těmito zařízeními kdykoli přepínat. Stačí stisknout tlačítko PAUSE na jednom zařízení a pak tlačítko PLAY na jiném a můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu ve skvělé zvukové kvalitě, aniž byste je museli s reproduktory opětovně párovat. Užívejte si pohodlí bezdrátového přenosu a nikdy se neobávejte o životnost baterie, protože tento systém reproduktorů 2.1 je vždy v zásuvce.
Bezdrátové audio přes bluetooth
Přenášejte zvuk bezdrátově z libovolného zařízení. Pomocí bluetooth připojení můžete přehrát vaši oblíbenou hudbu z počítače, chytrého telefonu či tabletu. To vše pomocí párovacího tlačítka, prakticky umístěného na ovládacím panelu.
Výrazný zvuk o výkonu 80 Wattů
Systém se špičkovým výkonem 80W / 40W RMS disponuje maximální hlasitostí prostřednictvím dvou satelitních reproduktorů a velkého subwooferu. Vychutnejte si bohatý, čistý a výrazný zvuk.
Silné basy
Subwoofer s otvorem na čelní straně produkuje bohaté basy a dodává tak další rozměr vašim videím, hrám a hudbě. Vychutnejte si silné basy, které uslyšíte i ucítíte.
Kabelové spojení
Pro připojení kabelem použijte vstup 3,5 mm nebo RCA. Při přepínání mezi zdroji zvuku není nutné reproduktory odpojovat či znovu párovat.
Jednoduché ovládací prvky
Ovládací panel s kabelem umožňuje snadný přístup k párování Bluetooth, napájení, hlasitosti a zdířce pro sluchátka. Regulujte úroveň basů pomocí speciálního ovládacího knoflíku v zadní části subwooferu.
Technická specifikace:
Celkový výkon (RMS): 40 W
Subwoofer: 24 W
Satelitní reproduktory: 2 x 8 W
Verze s Bluetooth: 4.1 (spolehlivá 15metrová linie dosahu)
Vstup 3,5 mm: 1
Vstup RCA: 1
Zdí...

Alza.cz píše:

Reproduktory 2.1, celkový výkon 40W RMS, výstup na sluchátka
S reproduktory Logitech Z337 Bold Sound můžete pohodlně streamovat zvuk ze zařízení s funkcí Bluetooth. Elegantní set bedniček a subwooferu nabízí stabilní výkon 40 W RMS, multifunkční ovládací tlačítko a 3,5 mm výstup na sluchátka. VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxu Bezdrátový streaming z tabletů a smartphonůFirma Logitech představuje elegantní sadu černých reproduktorů Z337 Bold Sound. Tato sada umožňuje bezdrátový streaming audia skrze zařízení s technologií Bluetooth, jakými mohou být například tablety nebo mobilní telefony. Subwoofer s regulátorem basůSadu o výkonu až 80 W tvoří dva reproduktory s...

ElektroCR píše:

Systém:
klasifikace: 2.1
Celkový výkon (Watt): 40
Vlastnosti reproduktoru:
Výkon (W): 2 x 8
Height Speaker (mm): 192,8
Depth Speaker (mm): 90
Weight Speaker (kg): 0,64
Vlastnosti subwooferu:
Výkon (W): 24
Width Subwoofer (mm): 232
Height Subwoofer (mm): 230
Depth Subwoofer (mm): 157
Weight Subwoofer (kg): 2,4
Konektivita:
Bluetooth: ano
Připojení:
Vstup AUX: 1x
Připojení sluchátek: ano
Elektrický zdroj:
Elektr. napájecí zdroj: Síť
Všeobecné:
Barva: černá

SOFTCOM.cz píše:

Logitech Z337 Bold Sound
Bezdrátový streaming z tabletů a smartphonů

Firma Logitech představuje elegantní sadu černých reproduktorů Z337 Bold Sound. Tato sada umožňuje bezdrátový streaming audia skrze zařízení s technologií Bluetooth, jakými mohou být například tablety nebo mobilní telefony.
Subwoofer s regulátorem basů

Sadu o výkonu až 80 W tvoří dva reproduktory s příjemnými rozměry a černými zkosenými podstavci, které bedničkám dodávají lehký úhel náklonu. Součástí sady je také subwoofer s výkonem 24 W a regulátorem hloubky basů, který je umístěný na jeho zadní straně.
Sada nabízí celkový výkon až 80 W RMS
Multifunkční ovladač

Tlačítko pro spárování Z337 Bold Sound a Bluetooth zařízení najdete na speciálním ovládacím tlačítku s rukojetí, které je k sadě připojeno kabelem. S jeho pomocí můžete reproduktory zapnout nebo vypnout, regulovat hlasitost nebo do něj připojit sluchátka přes 3,5mm vstup.
Součástí sady je subwoofer se regulátorem basů
Klíčové vlastnosti

Pohodlné streamování zvuku z Bluetooth zařízení
Subwoofer s regulátorem basů
Maximální výkon až 80 W (běžný výkon 40 W RMS)
Multifunkční ovládací tlačítko
Výstup na sluchátka

Typ soustavy
Typ soustavy - 2.1
Aktivní / Pasivní - Aktivní (samostatné)

Charakteristika
Celkový výkon sestavy - 40 W

Připojení
TechnologieBluetooth

Rozměry reproduktoru
Šířka reproduktoru - 108 mm
Výška reproduk...

Digiboss.cz píše:

Logitech Z337, černá (980-001261) najdte na Digiboss.cz. Logitech Z337, černá (980-001261) nabízíme i na splátky. Reproduktory Logitech Z337Dopřejte si špičkový zvukový zážitek při poslechu hudby, při hraní her nebo při sledování filmů kdykoliv budete mít chuť i náladu s tímto výkonným setem reproduktorů společnosti Logitech. Tato sestava reproduktorů a subwooferu vás kromě čistého a hutného zvuku potěší také podporou technologie Bluetooth anebo jednoduchým ovládáním prostřednictvím ovládacího panelu na kabelu.
Zvuk, který vás ohromíSet reproduktorů Logitech Z337 vás překvapí svým špičkovým výkonem 40 wattů RMS, takže si pokaždé vychutnáte bohatý, čistý a výrazný zvuk. Výraznému a čistému...

Parametry Logitech Z337

Výrobce Logitech

Podobné produkty

Podobné fráze: