Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  Logitech Z130

Logitech Z130

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Stereo reproduktory Z130 od firmy Logitech nabízejí zvuk a výbavu pro tohoto výrobce typickou. Příjemné ovládání a vylepšený akustický design dodají pohodovou atmosféru na každém pracovním stole. Tyto dvoupásmové reproduktorky o reálném výkonu 2x 2.5 W disponují čistým a silným stereofonním zvukem. Připojit lze tyto reproduktory k libovolnému zdroji zvukového signálu, tedy i ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Logitech Z130

Popis Logitech Z130

KASA.cz píše:

Díky reproduktorům Logitech® Speakers Z130 si můžete snadno užívat poslech hudby, sledování filmů a hraní her. S 5 watty celkového výkonu získáte čistý a silný stereofonní zvuk. Stačí připojit reproduktory k notebooku pomocí standardní zástrčky 3,5 mm a můžete se věnovat poslechu. Ovládací prvky hlasitosti a napájení se snadno používají a lze je snadno nalézt. Integrovaná zdířka k připojení sluchátek umožňuje poslech kdykoli a kdekoli.
S 5 watty celkového výkonu získáte čistý a silný stereofonní zvuk.
Díky jednoduchým ovládacím prvkům hlasitosti a napájení snadno získáte požadovaný zvuk.
Pomocí integrované zdířky můžete kdykoli připojit sluchátka a poslouchat hudbu a zvuk z filmů a her v soukromí.
Stačí připojit reproduktory k notebooku pomocí standardní zástrčky 3,5 mm a můžete se věnovat poslechu.
Obsah balení:
Dva reproduktory
Napájecí zdroj
Uživatelská dokumentace
Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobce
Technické specifikace:
5 W RMS (2 x 2,5 W)
Rozměry (v x š x h):
14,2 cm x 10,1 cm x 11 cm
Hmotnost:
585 g
Délka kabelu:
Kabel zprava doleva: 1,3 m
Vstupní kabel: 1,5 m
Kabel napájecího adaptéru: 1,8 m
Systémové požadavky:
Funguje se systémy Windows® a Mac OS®
Zvuková karta nebo zvukový výstup 3,5 mm

DATART.cz píše:

Díky reproduktorům Logitech® Speakers Z130 si můžete snadno užívat poslech hudby, sledování filmů a hraní her. S 5 watty celkového výkonu získáte čistý a silný stereofonní zvuk. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

EuroKing píše:

Kompaktní reproduktory Logitech Z130 jsou vhodné ke sledování filmů, hraní her a veškerou další multimediální zábavu. Nabízí celkový výkon 5 wattů a čistý, decentní projev. Pro připojení k počítači či jakémukoliv jinému zdroji zvuku obsahují klasický 3,5 mm jack konektor. Na čelní straně reproduktorů naleznete snadno přístupné ovládání hlasitosti a 3,5 mm jack konektor pro připojení sluchátek.
Parametry a specifikace:
Výkon:
2x 2,5 W RMS
Připojení:
Kabel mezi reproduktory 1,3 m
Vstupní audio kabel 1,5 m
Napájecí kabel: 1,8 m
Provedení:
Barva: černá
Rozměry: 142 x 101 x 110 mm (V x Š x H)
Hmotnost: 585 g

MALL.CZ píše:

Díky reproduktorům Logitech® Speakers Z130 si můžete snadno užívat poslech hudby, sledování filmů a hraní her. S 5 watty celkového výkonu získáte čistý a silný stereofonní zvuk. Reproduktory stačí připojit pomocí standardní zástrčky 3,5 mm a můžete se věnovat poslechu. Ovládací prvky hlasitosti a napájení se snadno používají a lze je snadno nalézt. Integrovaná zdířka k připojení sluchátek umožňuje poslech kdykoli a kdekoli.

Digiboss.cz píše:

Logitech Z130, černé (980-000418) najdte na Digiboss.cz. Logitech Z130, černé (980-000418) nabízíme i na splátky. Popis produktuStereo reproduktory Z130 od firmy Logitech nabízejí zvuk a výbavu pro tohoto výrobce typickou. Příjemné ovládání a vylepšený akustický design dodají pohodovou atmosféru na každém pracovním stole.Tyto dvoupásmové reproduktorky o reálném výkonu 2x 2.5 W disponují čistým a silným stereofonním zvukem. Připojit lze tyto reproduktory k libovolnému zdroji zvukového signálu, tedy i CD přehráváč, MP3 player a podobně.Nechybí regulace hlasitosti ani užitečný sluchátkový výstup. Napájecí zdroj je integrován do jednoho z reproduktorů.
PopisKonfigurace reproduktorů: 2Celkový...

MADER computer píše:

Díky reproduktorům Logitech Speakers Z130 si můžete snadno užívat poslech hudby, sledování filmů a hraní her. S 5 watty celkového výkonu získáte čistý a silný stereofonní zvuk. Stačí připojit reproduktory k notebooku pomocí standardní zástrčky 3,5 mm a můžete se věnovat poslechu. Ovládací prvky hlasitosti a napájení se snadno používají a lze je snadno nalézt. Integrovaná zdířka k připojení sluchátek umožňuje poslech kdykoli a kdekoli.
Dva reproduktory
Napájecí zdroj
Uživatelská dokumentace
Dvouletá záruka a plná podpora produktu od výrobceTechnical Specifications
5 W RMS (2 x 2,5 W)
Rozměry (v x š x h):
- 14,2 cm x 10,1 cm x 11 cm
Hmotnost:
- 585 g
Délka kabelu:
- Kabel zprava doleva: 1,3 m
- Vstupní kabel: 1,5 m
- Kabel napájecího adaptéru: 1,8 mSystem Requirements
Funguje se systémy Windows a Mac OS
Zvuková karta nebo zvukový výstup 3,5 mm

Parametry Logitech Z130

Výrobce Logitech
Výkon Udává celkový výkon soustavy ve Wattech. 5W
Počet reproduktorů Počet reproduktorů - za tečkou je vždy uveden počet subwooferů, tzn. reproduktorů pro nízké frekvence. Pro nejkvalitnější zážitek doporučujeme sestavy 5.1 . 2.0

Podobné produkty

Podobné fráze: