Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  LG ART53

LG ART53

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Dizajn Neobyčejné zpracování těchto bezdrátových reproduktorů LG ART53.DEUSLLK Vás zaujme už na první pohled a dokonale vyniknou v mnoha interiérech. Zajímavý motiv působí mimořádně efektně a bude doslova nepřehlédnutelný. Jsou bezdrátové, díky čemuž Vás žádné zbytečné kabely neomezují, což při mnoha situacích zajisté oceníte. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry Vás při přenos...

Všechny nabídky pro LG ART53

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis LG ART53

Popis produktu
Dizajn
Neobyčejné zpracování těchto bezdrátových reproduktorů LG ART53.DEUSLLK Vás zaujme už na první pohled a dokonale vyniknou v mnoha interiérech. Zajímavý motiv působí mimořádně efektně a bude doslova nepřehlédnutelný. Jsou bezdrátové, díky čemuž Vás žádné zbytečné kabely neomezují, což při mnoha situacích zajisté oceníte. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry Vás při přenosu neobtěžují. 
Synchronizace
Povyšte poslech Vašich oblíbených skladeb na vyšší úroveň a propojte reproduktory značky LG ať už s Vaším mobilním telefonem, tabletem, televizorem nebo jiným kompatibilním zařízením, které podporuje bezdrátovou technologii Bluetooth. Jde o opravdu jednoduchý proces, který vám zabere skutečně jen krátkou chvíli. Najednou lze připojit hned tři zařízení. 
Špičkový výkon
Pokud ve svém volném čase rádi posloucháte hudbu nebo sledujete filmy, dbejte na kvalitní reprodukci. Právě tento reproduktor Vám ji zajistí v každém detailu. Těšit se můžete na dokonale jasné a čisté tóny i hluboké basy. Nenechte se zmýlit kompaktním provedením. Jeho znění je o to intenzivnější. 
Provoz
Integrovaná baterie bude připravena na další použití již do 120 minut, přičemž v provozu vydrží dalších 15 hodin. Stane se tak skvělým společníkem i při dlouhých oslavách či pozdních posezeních. S kapacitou 2100 mAh zaručuje opravdu spolehlivý provoz i plynulý chod po celou dobu. Máte se skutečně na co těšit. 
Parametry produktu
Základní parametry
* Typ reproduktoru: 1-pásmový
Kategorie
* Značka: LG
Zvuk
* RMS výkon: 20 watt
* Typ reproduktoru: 1-pásmový
Možnosti připojení
* Typ rozhraní reproduktoru: 3.5mm/USB/Bluetooth
Hmotnost a rozměry
* Šířka: 153 mm
* Hloubka: 59,5 mm
* Výška: 58 mm
* Hmotnost: 470 g
Reproduktory
* Umístění reproduktorů: Přenosný
* Zesilovač: Vestavěný...

Parametry LG ART53

Výrobce LG
Výkon Udává celkový zvukový výkon. 20W
Počet reproduktorů Počet reproduktorů - za tečkou je vždy uveden počet subwooferů, tzn. reproduktorů pro nízké frekvence. Pro nejkvalitnější zážitek doporučujeme sestavy 5.1 . 1.0
Výkon Udává celkový výkon soustavy ve Wattech. 20W
Typ Přenosné

Podobné produkty