Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  Jamo S 62 CEN

Jamo S 62 CEN

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Reproduktor Jamo S 62 CEN Dánská společnost Jamo se řadila v roce 1994 mezi největší výrobce reproduktorů v Evropě. Do roku 1998 prodala více než 11 milionů kusů reproduktorů. Produkty této společnosti jsou stylové a technicky pokročilé. Nyní představila na trhu reproduktor s označením Jamo S 62 CEN, který jistě oceníte v domácnosti, komerčních prostředí nebo jiných interiérech. Velmi kvalitní ...

Všechny nabídky pro Jamo S 62 CEN

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Jamo S 62 CEN

Reproduktor Jamo S 62 CEN
Dánská společnost Jamo se řadila v roce 1994 mezi největší výrobce reproduktorů v Evropě. Do roku 1998 prodala více než 11 milionů kusů reproduktorů. Produkty této společnosti jsou stylové a technicky pokročilé. Nyní představila na trhu reproduktor s označením Jamo S 62 CEN, který jistě oceníte v domácnosti, komerčních prostředí nebo jiných interiérech.
Velmi kvalitní zvuk
Jamo S 62 CEN je tvořen jedním výškovým 25mm a dvojicí basových 102mm zvukových měničů, které zajišťují vysoce kvalitní podání zvuku. O zvýraznění basů se postará funkce Bassreflexu.
Stylový design
Dánský výrobce vtiskl reproduktoru velmi elegantní design, který umožňuje použití i ve stylově zařízeních pokojích nebo kancelářích. Tento reproduktor oceníte všude, tam kde si budete chtít dopřát velmi kvalitní poslech Vaší oblíbené hudby.
Klíčové vlastnosti
Frekvenční rozsah centrálního reproduktoru je v rozmezí 75 až 20 000 Hz, a díky tomu dokáže reprodukovat zvuk v širokém rozsahu jednotlivých tónů od kvalitních basů až po výrazné výšky. Výkon je 80/130 W v dlouhém /krátkém období. Impedance je standardních 6 Ohmů. Citlivost reproduktoru je udávána 87 dB.
Rozměry produktu jsou 133 x 400 x 210 mm.
Konfigurace reproduktorů:
Center
Počet kanálů:
3
Typ použití:
pro Domácí kina
Frekvenční rozsah [Hz]:
75
Frekvenční rozsah [kHz]:
20
Odstup signál/šum [dB]:
87
Typ reproduktorů:
Středové

Parametry Jamo S 62 CEN

Výrobce Jamo
Výkon Udává celkový výkon soustavy ve Wattech. 130W
Citlivost Citlivost vyjádřená v decibelech označuje tlak vzduchu ve vzdálenosti 1 metru při výkonu reproduktoru 1W. 87dB
Impedance Veličina popisující zdánlivý odpor reproduktoru. Není možné připojit k zesilovači reproduktory s nižší impedancí, než jaká je impedance zesilovače.

Podobné produkty

Podobné fráze: