Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  Creative Sound Blaster Free

Creative Sound Blaster Free

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 383 Kč
Porovnat 2 obchody
Reproduktor Creative Sound Blaster Free Přenosný a velmi malý reproduktor osvobodí vaši hudbu. Blaster Free je dvoupásmový reproduktor s hudebním výkonem 2x 4 W. Přesto, že je tak malý, nabízí neskutečný plný zvuk díky vyladěným 40 mm neodymiovým měničům s duální pasivní ozvučnicí. Jeho design je nadčasový, s dírkováním a v bílém provedení v kombinaci s červenou. Vysoká flexibilita Vezměte jej...

Všechny nabídky pro Creative Sound Blaster Free

Popis Creative Sound Blaster Free

Reproduktor Creative Sound Blaster Free
Přenosný a velmi malý reproduktor osvobodí vaši hudbu. Blaster Free je dvoupásmový reproduktor s hudebním výkonem 2x 4 W. Přesto, že je tak malý, nabízí neskutečný plný zvuk díky vyladěným 40 mm neodymiovým měničům s duální pasivní ozvučnicí. Jeho design je nadčasový, s dírkováním a v bílém provedení v kombinaci s červenou.
Vysoká flexibilita
Vezměte jej všude s sebou. Poslouchejte hudbu v práci, doma, ale i na cestách, na dovolených, prostě všude, kde je zábava. Bavte se s přáteli, reproduktor je velice lehký a navíc odolný proti stříkající vodě, můžete jej klidné vzít i na pláž. Postavte jej svisle a zvuk uslyšíte ve 360°, položte jej vodorovně a zvuk uslyšíte stereofonně. Buďte kreativní, buďte Free.
Vysoké možnosti připojení
Sound Blaster Free se stane vaším nejlepším společníkem pro život. Připojte se bezdrátově pomocí nejnovějšího Bluetooth 4.0, nebo jednoduše vložte do reproduktoru SD kartu s oblíbenými písněmi. Pomocí USB pak připojíte notebook. Díky vestavěnému mikrofonu jej lze také využít jako handsfree.
Klíčové vlastnosti
Malý a lehký přenosný reproduktor v inovativním designu jednoduše připojíte k jakémukoliv mobilní zařízení, jako je telefon, tablet, ale také k mp3 a mp4 přehrávači a také pomocí USB k dalším zařízením. Báječný a mocný zvuk dostanete díky dvěma 40mm měničům a duální pasivní ozvučnici s celkovým výkonem 8 W. Reproduktor má také vestavěným všesměrový mikrofon, připojení pomocí Bluetooth s SBC a FastStream, analogový konektor externího vstupu a vylepšení zvuku SBX. Běží na Li-ion 2 200 mAh baterii, vydrží tak hrát až 10 hodin. Je také odolný proti stříkající vodě IPX4.

Parametry Creative Sound Blaster Free

Výrobce Creative Labs
Počet reproduktorů Počet reproduktorů - za tečkou je vždy uveden počet subwooferů, tzn. reproduktorů pro nízké frekvence. Pro nejkvalitnější zážitek doporučujeme sestavy 5.1 . 1.0
Výkon Udává celkový výkon soustavy ve Wattech. 8W
Typ Přenosné

Podobné produkty

Podobné fráze: