Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Reproduktory k PC  >  AudioPro T3

AudioPro T3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Reproduktory AudioPro ADDON T3 Addon T3 je perfektní volbou pro každého, kdo chce poslouchat skvěle přednesené skladby, a to bez rozdílu místa, kde se právě nachází. Svou oblíbenou muziku si tak můžete díky tomuto reproduktoru vychutnat nejen v parku, ale také na zahradě či u vody s přáteli. Výborný přednes Společnost Audio Pro se na vývoj nejen malých reproduktorů zaměřuje už od roku 1978. ...

Všechny nabídky pro AudioPro T3

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis AudioPro T3

Reproduktory AudioPro ADDON T3
Addon T3 je perfektní volbou pro každého, kdo chce poslouchat skvěle přednesené skladby, a to bez rozdílu místa, kde se právě nachází. Svou oblíbenou muziku si tak můžete díky tomuto reproduktoru vychutnat nejen v parku, ale také na zahradě či u vody s přáteli.
Výborný přednes
Společnost Audio Pro se na vývoj nejen malých reproduktorů zaměřuje už od roku 1978. Inženýři této firmy se tak postupem času naučili vyrábět takové reproduktory, které produkují dynamický přednes s hlubokými vykreslenými basy. Výkon 25 W sestavy podporuje speciální pokročilý DSP.
Dlouhá výdrž na jedno nabití
Uživatelé, kteří si chtějí vychutnat hudbu na cestách, se nemusejí obávat krátké výdrže této výborně hrající sestavy. Právě naopak. Při nastavené hlasitosti na jednu polovinu hraje reproduktor výborných 30 hodin. Při maximální hlasitosti se jeho baterie vybije až po 12 hodinách. A protože má reproduktor dostatek energie pro své napájení, zvládne dobíjet přes USB také další elektroniku. Například mobilní telefon.
Připojte se
Reproduktor využívá bezdrátovou technologii Bluetooth 4.0. Díky tomu do něj mohou uživatelé streamovat data ze zařízení, které podporují platformy iOS, Android, Windows Phone a PC/Mac. Kromě podpory Bluetooth zachoval výrobce i klasický drátový konektor Line In k připojení dalších kompatibilních zařízení.
Klíčové vlastnosti
Bezdrátový přenosný reproduktor s výkonem 25 W a pokročilým DSP. Na jedno nabití může přehrávat hudbu až 30 hodin (při poloviční hlasitosti). Při maximální hlasitosti hraje 12 hodin. Reproduktor přijímá hudbu streamovanou z kompatibilních zařízení přes rozhraní Bluetooth 4.0, nechybí ani Line In vstup. Nabízí USB k dobíjení ostatní kompatibilní elektroniky, například mobilních telefonů. Parametry: zesilovač 2x5W + 1x15W, tweeter 2 x ¾” textile dome tweeter, woofer 1 x 3.5”, frekvenční rozsah 60 – 20 000 Hz.
Rozměry: 115 x 215 x 135 mm...

Parametry AudioPro T3

Výrobce AudioPro
Výkon Udává celkový výkon soustavy ve Wattech. 25W
Typ Přenosné

Podobné produkty