Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Repeatery, transceivery, konventory  >  TP-LINK TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

Načítám galerii...
Předchozí
Další
MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Optický kabel: 9/125 10/100/1000Mbit Base-...

Popis TP-LINK TL-SM311LS

Alza.cz píše:

Modul - 1.25 Gbps SFP modul, single mode, LC/UPC, 10km
Výborná a ekonomická volba pro všechny, kteří chtějí zvýšit rychlost sítě na maximum a to tak, aby nebylo nutno nakupovat drahá optická zařízení.  TL-SM311 je velmi flexibilní - při změně konfigurace není nutné měnit celý aktivní prvek, postačuje výměna jednotlivého transceiveru. S tímto výrobkem je možno dosáhnout až několika kilometrového spoje. Modul je napájen přímo ze switche. Parametry a specifikaceStandarty a protokoly IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IPKabelSingle-mode FiberMaximální délka kabelu10km Provozní teplota 0°C~70°C (32°C~158°C)Obsah balení:SFP modul

EuroKing píše:

Jednorežimový modul MiniGBIC
Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Allzora píše:

Pokud se zajímáte o počítače a elektronika, rádi máte doma moderní vybavení a hlídáte si každý detail, kupte si Optický modul SFP pro singlemode kabel TP-Link TL-SM311LS 10 km[[/b] za nejlepší ceny.Typ: 9/125 μmRozsah: 10 kmRychlost: 1.25 GbpsKompatibilní: TL-SG5412F/5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2210/2216/2424/2424P, TL-SL2210/2218/2428/2452, TL-SL1351, MC200L

Digiboss.cz IT, Elektronika píše:

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.
Hlavní vlastnosti:
- MiniGBIC/SFP Modul
- 1x 1000Base-LX optický port s podporou full duplexního módu
- Délka trasy: 10 km
- Single-mode vlákno 9/125µm
- Vlnová délka: 1310 nm
Porty:
- 1x 1000Base-LX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2x LC (Duplex)
Podporované standardy:
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Napájení:
Interní ze switche
Kompatibilní s:
TP-LINK switchi : TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351
Budoucími Gigabitovými switchi

Parametry TP-LINK TL-SM311LS

Výrobce TP-link

Podobné produkty

Podobné fráze: