Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Repeatery, transceivery, konventory  >  TP-LINK TL-SM311LM

TP-LINK TL-SM311LM

Načítám galerii...
Předchozí
Další
MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Tabulka parametrů: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module Přenosová rychlost: 1 Gbps Vlnová délka: 850 nm Max. délka spo...

Popis TP-LINK TL-SM311LM

CZC.cz píše:

Modul MiniGBIC TP-LINK TL-SM311LM inteligentní síťové přepínače TL-SG3109/ 3216/ 3224, TL-SL3428/ 3452, TL-SG2109WEB/ 2216WEB/ 2224WEB, TL-SL2210WEB/ 2218WEB/ 2428WEB/ 2452WEB, TL-SL1351 a gigabitové přepínače, portu LC, přenosová rychlost 1.25 Gbps, Multi-mode Fiber s maximální délkou 550m.

Alza.cz píše:

Modul MiniGBIC/ SFP 1000Base MM (LC)
MiniGBIC modul určený pro instalaci do SFP slotu switche. Je ideální volbou, jak si zajistit rychlou optickou síť při úspoře nákladů za drahá plně osazená optická zařízení. Transceivery je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně konfigurace také není nutné měnit celý aktivní prvek - stačí pouze výměna jednotlivého transceiveru. Modul je napájen přímo ze switche.Parametry a specifikace:Max. délka spoje:550/275 mNormy:IEEE 802.3abIEEE 802.3zCSMA/CDTCP/IPOptický kabel:50/125 a 62,5/125Konektor:LCPřenosová rychlost:1,25 Gbit/sVlnová délka:850 nmNapájení:3,3 V ze switcheHmotnost:12 gProvozní teplota:0 - 70 °CObsah balení:SFP modul

EuroKing píše:

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.
Tabulka parametrů:
------------------
Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Ostatní: MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module
Provozní teplota: 0 - 40 °C
Přenosová rychlost: 1 Gbps
Hmotnost: 0,12 kg
LED indikace: ne
Vlnová délka: 850 nm
Max. délka spoje: 550 / 275 m
Optický kabel: 50/125 nebo 62,5/125
Konektor: LC

Megaknihy.cz píše:

\nMultirežimový modul MiniGBIC, MM, 850nm, dosah 550m\nUrčen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351

Patro.cz píše:

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.
Hlavní vlastnosti:
- MiniGBIC/SFP Modul
- 1x 1000Base-SX optický port s podporou full duplexního módu
- Délka trasy: 550/275 m
- Multi-mode vlákno 50/62,5/125µm
- Vlnová délka: 850 nm
Porty:
- 1x 1000Base-SX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2x LC (Duplex)
Podporované standardy:
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Napájení:
Interní ze switche
Kompatibilní s:
TP-LINK switchi : TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351
Budoucími Gigabitovými switchi

Allzora píše:

Pokud se zajímáte o počítače a elektronika, rádi máte doma moderní vybavení a hlídáte si každý detail, kupte si Optický modul SFP pro multimode kabel TP-Link TL-SM311LM 1.25 Gbps za nejlepší ceny.Typ: Plug and playRychlost: 1.25 GbpsDélka vlny: 850 nmKompatibilní: TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351, MC200L

Parametry TP-LINK TL-SM311LM

Výrobce TP-link

Podobné produkty

Podobné fráze: