Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Repeatery, transceivery, konventory  >  Planet WGT-705A konvertor 1000BaseT/mini-GBIC

Planet WGT-705A konvertor 1000BaseT/mini-GBIC

Načítám galerii...
Předchozí
Další
WGT-705A - 1000BASE-T to mini-GBIC Gigabit Smart Konvertor - Do konvertoru je nutné vložit MiniGBIC optický modul - Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE802.3z 1000BASE-SX/LX Gigabit Ethernet - Poskytuje 1x 1000BASE-T port, 1x mini-GBIC port podporující multi-mode nebo single-mode vlákno - Podpora Full-Duplex a auto-negotiation modu pro optický port - Protocol: CSMA/CD - Přenosová ryc...

Všechny nabídky pro Planet WGT-705A konvertor 1000BaseT/mini-GBIC

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Planet WGT-705A konvertor 1000BaseT/mini-GBIC

WGT-705A - 1000BASE-T to mini-GBIC Gigabit Smart Konvertor - Do konvertoru je nutné vložit MiniGBIC optický modul - Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE802.3z 1000BASE-SX/LX Gigabit Ethernet - Poskytuje 1x 1000BASE-T port, 1x mini-GBIC port podporující multi-mode nebo single-mode vlákno - Podpora Full-Duplex a auto-negotiation modu pro optický port - Protocol: CSMA/CD - Přenosová rychlost: 2000 Mbps (full duplex) - Maxim.vzdálenost: dle použitého MiniGBIC modulu - Záruka: Doživotní mimo zdroje (6) měsiců

Parametry Planet WGT-705A konvertor 1000BaseT/mini-GBIC

Výrobce Planet

Podobné produkty

Podobné fráze: