Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Repeatery, transceivery, konventory  >  Planet GT-702, 1000baseT/SX

Planet GT-702, 1000baseT/SX

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Gigabit Ethernet konvertor 1000Base-T / 1000Base-SX. Převádí optický Ethernet 1000Base-SX na metalický. Dosah 550 m multi mode. Konektory SC. Konvertor pro prechod mezi multi módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení až na 550m na strane multi módového vlákna a 100m na strane metalického spoje. Hlavní vlastnosti 1 port 1000Base-SX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , s...

Všechny nabídky pro Planet GT-702, 1000baseT/SX

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Planet GT-702, 1000baseT/SX

Gigabit Ethernet konvertor 1000Base-T / 1000Base-SX. Převádí optický Ethernet 1000Base-SX na metalický. Dosah 550 m multi mode. Konektory SC. Konvertor pro prechod mezi multi módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení až na 550m na strane multi módového vlákna a 100m na strane metalického spoje. Hlavní vlastnosti 1 port 1000Base-SX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , single mode i multimode, Dosah: multimode, dle prumeru vlákna 50 _m - 500 m; 62,5 _m - 220 m 1 port 1000Base-T, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3ab , AutoNegotiation (10/100/1000 Mbps) SC konektory napájení z externího adaptéru

Parametry Planet GT-702, 1000baseT/SX

Výrobce Planet

Podobné produkty

Podobné fráze: