Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Repeatery, transceivery, konventory  >  Planet FT-802 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (SC)

Planet FT-802 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (SC)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Specifikace Protocol IEEE 802.3u, 100Base-FX, 100Base-TX Connectors and Cables: Twisted Pair STP RJ45, Category 5 (EIA/TIA 568) Multi-mode Fiber 50/125, 62.5/125 _m Single-Mode Fiber 9/125 _m Supported Distances: Twisted Pair STP 100 m / 328 ft. Multi-mode Fiber 412 m / 1,350 ft. (Half-Duplex) 2 km / 1.2 mi. (Full-Duplex) Single-Mode Fiber 412 m / 1,350 ft. (Half-Duplex) 15 km / 9 mi. (Full-Duple...

Všechny nabídky pro Planet FT-802 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (SC)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Planet FT-802 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (SC)

Specifikace Protocol IEEE 802.3u, 100Base-FX, 100Base-TX Connectors and Cables: Twisted Pair STP RJ45, Category 5 (EIA/TIA 568) Multi-mode Fiber 50/125, 62.5/125 _m Single-Mode Fiber 9/125 _m Supported Distances: Twisted Pair STP 100 m / 328 ft. Multi-mode Fiber 412 m / 1,350 ft. (Half-Duplex) 2 km / 1.2 mi. (Full-Duplex) Single-Mode Fiber 412 m / 1,350 ft. (Half-Duplex) 15 km / 9 mi. (Full-Duplex) Dimensions 70 x 94 x 26 mm (W x D x H) Weight 210g (net weight) Power 5V DC, 1A, max. Temperature 0 to 40 degrees C Humidity 0-90% (non-condensing) • napájení z externího adaptéru

Parametry Planet FT-802 Fast Eth. přepínač 10/100Base TX-FX (SC)

Výrobce Planet

Podobné produkty