Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Repeatery, transceivery, konventory  >  Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod

Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mini konvertory pro přechod mezi multi módovými a single módovými optickými vlákny (100Base-FX).Plně duplexní provoz až na 15km na straně single módového vlákna a na 2 km na straně multi módového vlákna. Model FT-722 s konektory SC,model FT-733 s konektory MT-RJ. Hlavní vlastnosti 1 port 100 Base-FX,Full Duplex (100/200 Mbps)-IEEE 802.3m, single mode,9/125 _m 1 port 100 Base-FX,Full Duplex (100/2...

Všechny nabídky pro Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod

Mini konvertory pro přechod mezi multi módovými a single módovými optickými vlákny (100Base-FX).Plně duplexní provoz až na 15km na straně single módového vlákna a na 2 km na straně multi módového vlákna. Model FT-722 s konektory SC,model FT-733 s konektory MT-RJ. Hlavní vlastnosti 1 port 100 Base-FX,Full Duplex (100/200 Mbps)-IEEE 802.3m, single mode,9/125 _m 1 port 100 Base-FX,Full Duplex (100/200 Mbps)-IEEE 802.3m, multi mode 50/125 _m,62,5/125 _m FT-722 -SC konektory FT-733 -MT-RJ konektor napájení z externího adaptéru

Parametry Planet FT-722 Optika- Multimod/Singlemod

Výrobce Planet

Podobné produkty