Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Repeatery, transceivery, konventory

Repeatery, transceivery, konventory

Výrobci:

Gembird  •  TP-link  •  Netgear
Nalezeno:    14 produktů

Sonos BOOST

Sonos Boost je základním stavebním prvkem domácí sítě pro bezdrátové reproduktory Sonos. Je to moderní, stylový a funkční doplněk, kterého možnosti určitě v domácnosti oceníte. K dispozici budete mít kvalitní zvuk a pŕíjem z více než 100 000 internetových rádií z celého světa. Zapojení je velice snadné, nepotřebujete žádné speciální znalosti. Ovládání je také jednoduché, stačí vlastnit tablet, nebo mobil. I přes stěny a stropy nabídne tento šikovný doplněk pokrytí signálem v úhlu 360°. Svým výk...

Více informací
od 3 190 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Multi-Mode Rychlost 1G Technologie WDM - Konektor(y) 2x LC Vlnová délka 850nm Délka trasy 550m DDMI - Obsah balení 1x SFP modul Pro of...

Více informací
od 427 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SM311LS

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Čistá hmotnost: 12 g

Více informací
od 375 Kč
Koupit nejlevněji

981219 - TP-Link TXC432-CU3M SFP+ Direct Attach Cable, 10Gbps, 3m - TXC432-CU3M

,,3m kabel s přímým připojením SFP+ ,,TXC432-CU3M ,,,,Konektor SFP+ na obou stranách,,10 gigab

Více informací

345452 - TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex - TL-SM321B

,,Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM ,,TL-SM321B ,,,,Obousměrný SPF modul WDM,,Podporuje obo

Více informací

981221 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-SR, MM, 850nm, 2x LC konektor, 300m - TXM431-SR

Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC ,,TXM431-SR ,,,,Transceiver SFP+ LC s více režimy,,Maximálně fl

Více informací

981220 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km - TXM431-LR

Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC ,,TXM431-LR ,,,,Transceiver SFP+ LC s jedním režimem,,Maximálně

Více informací

TP-LINK MC100CM

multimode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max. 2km, bez managementu, 1x UTP, 2x SC

Více informací

TP-LINK TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1310nm, 1.25Gbps

Více informací

Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1 x Ethernet 10GBase-SR

Více informací

402713 - Netgear UNIVERSAL WIFI RANGE EXTENDER - WN3000RP-200PES

Rozšiřuje pokrytí signálem bezdrátové sítě,,Univerzální kompatibilita,,Snadná instalace - není

Více informací

402746 - Netgear AC1900 HIGH POWER EXTENDER - EX7000-100PES

Product Number: EX7000,,,,WiFi Technology: 802.11ac,,,,WiFi Tech and Range: ,,WiFi Perform

Více informací

402763 - Netgear 1PT AC750 WIFI RANGE EXTENDER - EX3800-100PES

Product Number : EX3800,,,,WiFi Technology: 802.11ac,,,,WiFi Performance: AC750 (300 Mb

Více informací

402745 - Netgear 1PT AC1200 WIFI RANGE EXTENDER - EX6150-100PES

Product Number: EX6150,,,,WiFi Technology: 802.11ac,,,,WiFi Performance: AC1200 (300 Mbp

Více informací

Podobné fráze: