Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Repeatery, transceivery, konventory

Repeatery, transceivery, konventory

Výrobci:

Gembird  •  TP-link  •  Netgear
Nalezeno:    10 produktů

Gembird WNP-RP-002

Gembird ETH WiFi repeater bílý (WNP-RP-002-W) najdte na Digiboss.cz. Gembird ETH WiFi repeater bílý (WNP-RP-002-W) nabízíme i na splátky. 300 Mbps WiFi repeater s integrovanými anténamiPodporuje všechny IEEE802.11b / g / n WiFi standardy (2,4GHz sítě)Přenosová rychlost až 300 Mb dat pomocí bezdrátového protokolu 802.11nMaximální zabezpečení WLAN s WPA2, WPA a WEP (128/64)Tlačítko WPS pro snadné nastavení WPS zabezpečeníMůže být také použit jako klasický bezdrátový routerV režimu „repeater“ může...

Více informací
od 435 Kč
Koupit nejlevněji

Sonos BOOST

Bezdrátový přenašeč signálu pro bezdrátové propojení přehrávačů Sonos s vaším internetovým routerem, dvouportový switch, indikační diody, bílý Spolehlivý bezdrátový přenašeč signálu BOOSTV některých domácnostech bývá problém s Wi-Fi připojením, v jiných se příliš nedaří vysílat signál do místností vzdálených dál od routeru. Někde je zase zapojených až příliš mnoho bezdrátových zařízení, která celou síť akorát brzdí a vše pak jede mnohem pomaleji. Jestli se s některým z těchto problémů...

Více informací
od 3 190 Kč
Koupit nejlevněji

NETGEAR EX6200-100PES

Dvoupásmový bezdrátový opakovač s WiFi technologií nové generace 802.11ac. Rychlost až 1.2 Gb/s (300 + 900 Mb/s), podpora standardů 802.11a/b/g/n/ac v pásmech 2.4 a 5GHz, WiFi Analytics App, Push ‘N’ Connect, USB 3.0 port ReadyShare, 5x Gigabit LAN.

Více informací
od 2 965 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SM311LM

TP-LINK TL-SM311LM / Modul MiniGBIC / 1.25 Gbps / Multi-Mode

Více informací
od 514 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS, Transceiver, 1x1000Base-LX, Full duplex, miniGBIC/SFP module, SM 9/125µm, 10km, 1310nm

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Edimax ET-913MSC+

Síťový protokol a konektor typu 1 • GigabitEthernet 1000BaseLX - SC; • GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Typ kabeláže • multimode optický kabel 62.5/125 (OM1); • multimode optický kabel...

Více informací

TP-LINK TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1310nm, 1.25Gbps

Více informací

TP-LINK TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B, Transceiver 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, SM, LC, 10km, Tx 1310nm, 1.25Gbps

Více informací

TP-LINK MC210C

TP-Link MC210C, Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km

Více informací

Intel Ethernet SFP+ SR Optics, retail unit

transceiver modul SFP+, vysílač, plug-in, 10 Gigabit Ethernet, 1 x Ethernet 10GBase-SR

Více informací

Podobné fráze: