Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Síťové prvky  >  Aktivní prvky  >  Repeatery, transceivery, konventory

Repeatery, transceivery, konventory

Výrobci:

Gembird  •  TP-link  •  Netgear
Nalezeno:    12 produktů

Sonos BOOST

Bezdrátový přenašeč signálu pro bezdrátové propojení přehrávačů Sonos s vaším internetovým routerem, dvouportový switch, indikační diody, bílý Spolehlivý bezdrátový přenašeč signálu BOOSTV některých domácnostech bývá problém s Wi-Fi připojením, v jiných se příliš nedaří vysílat signál do místností vzdálených dál od routeru. Někde je zase zapojených až příliš mnoho bezdrátových zařízení, která celou síť akorát brzdí a vše pak jede mnohem pomaleji. Jestli se s některým z těchto problémů...

Více informací
od 3 190 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SM311LM

TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP modul - multi mod- rozšiřující modul pro switche - optika

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK TL-SM311LS

Transceiver 1000BASE-LX SFP sloužící jako rozšiřující modul pro switche, multimode fiber, vlnová délka 1310 nm, 2x konektor duplex LC, vzdálenost až 10 km.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

TP-LINK MC100CM

multimode media konvertor verze 2 (9V), 100Base-FX optické trasy na metalickou trasu 10/100Base-TX naopak, standardy IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, half-/full-duplex, max. 2km, bez managementu, 1x UTP, 2x SC

Více informací

981219 - TP-Link TXC432-CU3M SFP+ Direct Attach Cable, 10Gbps, 3m - TXC432-CU3M

,,3m kabel s přímým připojením SFP+ ,,TXC432-CU3M ,,,,Konektor SFP+ na obou stranách,,10 gigab

Více informací

345452 - TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex - TL-SM321B

,,Obousměrný SPF modul 1000Base-BX WDM ,,TL-SM321B ,,,,Obousměrný SPF modul WDM,,Podporuje obo

Více informací

981221 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-SR, MM, 850nm, 2x LC konektor, 300m - TXM431-SR

Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC ,,TXM431-SR ,,,,Transceiver SFP+ LC s více režimy,,Maximálně fl

Více informací

981220 - TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km - TXM431-LR

Transceiver 10GBase-LR SFP+ LC ,,TXM431-LR ,,,,Transceiver SFP+ LC s jedním režimem,,Maximálně

Více informací

402713 - Netgear UNIVERSAL WIFI RANGE EXTENDER - WN3000RP-200PES

Rozšiřuje pokrytí signálem bezdrátové sítě,,Univerzální kompatibilita,,Snadná instalace - není

Více informací

402763 - Netgear 1PT AC750 WIFI RANGE EXTENDER - EX3800-100PES

Product Number : EX3800,,,,WiFi Technology: 802.11ac,,,,WiFi Performance: AC750 (300 Mb

Více informací

402745 - Netgear 1PT AC1200 WIFI RANGE EXTENDER - EX6150-100PES

Product Number: EX6150,,,,WiFi Technology: 802.11ac,,,,WiFi Performance: AC1200 (300 Mbp

Více informací

TP-LINK MC210C

TP-Link MC210C, Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km

Více informací

Podobné fráze: