Remington S4740

0 %
(0 hodnocení)

REMINGTON S4740 Shea Soft Nejlepší účes je takový, ze kterého máte pocit přirozené jemnosti. Žehlička na vlasy Shea Soft od Remington miluje vaše vlasy stejně jako vy. Destičky se zdokonaleným keramickým povrchem a mikrokondicionéry obohacenými exkluzivním bambuckým olejem zanechají vaše vlasy hebké a hladké. Pět možností nastavení teploty zaručuje dokonalé výsledky, ať už máte jakýkoliv typ vlasů. Žehlička je připravena k použití za pouhých 15 vteřin, takže skvělý účes máte na dosah ruky. Zdokonalené... Celý popis

Koupit za 1 070 Kč

Popis

REMINGTON S4740 Shea Soft
Nejlepší účes je takový, ze kterého máte pocit přirozené jemnosti. Žehlička na vlasy Shea Soft od Remington miluje vaše vlasy stejně jako vy. Destičky se zdokonaleným keramickým povrchem a mikrokondicionéry obohacenými exkluzivním bambuckým olejem zanechají vaše vlasy hebké a hladké. Pět možností nastavení teploty zaručuje dokonalé výsledky, ať už máte jakýkoliv typ vlasů. Žehlička je připravena k použití za pouhých 15 vteřin, takže skvělý účes máte na dosah ruky.
Zdokonalené keramické destičky s mikrokondicionéry obohacenými bambuckým olejem Žehlička na vlasy Shea Soft vám zaručí krásné a hebké vlasy. Destičky se zdokonaleným keramickým povrchem uvolňují během stylingu do vlasů mikrokondicionéry obohacené exkluzivním bambuckým olejem. Snadno tak vytvoříte účes podle svých představ a zároveň dodáte vlasům přirozený lesk.
Ultra rychlé zahřátí Když potřebujete vyrazit ven, není čas ztrácet čas. Proto je žehlička Shea Soft připravena k použití za 15 vteřin.
Digitální ovládání teploty Žehlička na vlasy Shea Soft je vybavena digitálním ovládáním teploty. Můžete si vybrat z 5 nastavení od 150 °C do 230 °C, takže snadno zvolíte tu správnou teplotu přesně pro váš typ vlasů. Ať už máte jemnější vlasy, které dobře reagují na nižší teplotu, nebo hustší vlasy, které vyžadují trochu víc tepla, žehlička Shea Soft vám umožní nastavit přesně takovou teplotu, kterou vaše potřebují.
Vlastnosti: - Zdokonalené keramické destičky s mikrokondicionéry obohacenými bambuckým olejem - Ultra rychlé zahřátí za 15 sekund - Digitální ovládání teploty s 5 nastaveními teploty od 150°C do 230°C - LED displej - Funkce Turbo Boost - Speciální zakřivený design - Delší plovoucí destičky o šířce 25mm a délce 110mm - Zámek destiček - Univerzální napětí - Automatické bezpečnostní vypnutí po 60 minutách - Otočný kabel - Úložné pouzdro
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Remington
Barva bílá
Regulace teploty ano
Typ žehličky
Displej ano