Univerzální a snadno kombinovatelná Zrcadlo v koupelně je vedle vany nebo sprchového koutu nejdůležitějším prvkem interiéru. Každý den provádíme rutinní hygienu a pečujeme o svou krásu. Vhodně zvolené zrcadlo opticky zvětšuje interiér a správně osvětlené dodává koupelně klima a podporuje relaxační koupel. Univerzální zrcadla jsou kombinovatelná s ostatními řadami umyvadel a koupelnového nábytku RAVAK. Do všech interiérů Zrcadla bez rámu nebo s úzkým rámem nabízejí maximální odraznou plochu. Univerzální... Celý popis

Koupit za 9 767 Kč

Popis

Univerzální a snadno kombinovatelná
Zrcadlo v koupelně je vedle vany nebo sprchového koutu nejdůležitějším prvkem interiéru. Každý den provádíme rutinní hygienu a pečujeme o svou krásu. Vhodně zvolené zrcadlo opticky zvětšuje interiér a správně osvětlené dodává koupelně klima a podporuje relaxační koupel. Univerzální zrcadla jsou kombinovatelná s ostatními řadami umyvadel a koupelnového nábytku RAVAK.
Do všech interiérů
Zrcadla bez rámu nebo s úzkým rámem nabízejí maximální odraznou plochu. Univerzální tvary se hodí do všech interiérů.
Ekologická a úsporná
Zrcadla s bočním LED osvětlením rovnoměrně osvětlují interiér koupelny atmosférickým světlem. Podsvícení neoslňuje, ale ideálně slouží při každodenním použití.
Přizpůsobena pro vlhké prostředí
Zrcadla jsou přizpůsobena pro vlhké prostředí koupelny - stupeň krytí IP 44. Na všechna zrcadla poskytujeme záruku 5 let.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ravak

Podobné produkty