Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Pevné disky (hard disky)  >  Rámečky pro harddisky  >  Sweex 3.5" SATA II HDD Enclosure USB (ST032)

Sweex 3.5" SATA II HDD Enclosure USB (ST032)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Externí box pro připojení pevného disku formátu 3.5", vnitřní rozhraní SATA, rozhraní USB 2.0, napájení z elektrické sítě pomocí dodávaného adaptéru, rozměry 185 x 31 x 114 mm, černo-šedivé barevné provedení. Základní údaje Podporovaný formát disku/mechaniky ["]: 3.5 Typ boxu: externí Vnější rozhraní: USB 2.0 Vnitřní rozhraní: SATA Společnost Sweex je na našem trhu známá především díky produkci p...

Všechny nabídky pro Sweex 3.5" SATA II HDD Enclosure USB (ST032)

Popis Sweex 3.5" SATA II HDD Enclosure USB (ST032)

Externí box pro připojení pevného disku formátu 3.5", vnitřní rozhraní SATA, rozhraní USB 2.0, napájení z elektrické sítě pomocí dodávaného adaptéru, rozměry 185 x 31 x 114 mm, černo-šedivé barevné provedení. Základní údaje Podporovaný formát disku/mechaniky ["]: 3.5 Typ boxu: externí Vnější rozhraní: USB 2.0 Vnitřní rozhraní: SATA Společnost Sweex je na našem trhu známá především díky produkci počítačového příslušenství. Zaměřuje se na myši, klávesnice, webkamery, reproduktory, headsety, kabely, PCI karty, ale také na síťové produkty - routery, switche, antény, dále pak také na zdroje, čtečky paměťových karet a externí boxy. Externí boxy na pevné disky jsou stále populárnější, zejména díky možnosti snadného přenášení dat či rozšíření diskové kapacity notebooku. Takový box zpravidla umožňuje připojit běžný 3.5" či 2.5" pevný disk k počítači přes standardní USB, eSATA či Firewire rozhraní, toto řešení přitom nabízí větší variabilitu a nižší náklady než jiné alternativy. Tento externí box od společnosti Sweex pojme libovolný 3.5" disk se Serial ATA rozhraním. Napájení je řešeno přes dodávaný adaptér do elektrické sítě. Externí box má rozměry 185 x 31 x 114 mm a jeho hmotnost je pouze 205g. Výrobce uvádí kompatibilitu s operačními systémy Windows XP, Vista a 7. Rozhraní USB 2.0 zvládá maximální přenosovou rychlost až 480 Mb/s. Díky němu lze zařízení provozovat téměř s libovolným počítačem či notebookem, který je vybaven portem USB. Samozřejmostí je podpora pro Hot-swap - box lze tedy k počítači kdykoliv připojit nebo odpojit bez nutnosti restartu systému. Výrobce pro tento disk zvolil černo-šedivý elegantní design, který se bude hodit k většině notebooků nebo k jejich příslušenství.

Parametry Sweex 3.5" SATA II HDD Enclosure USB (ST032)

Výrobce Sweex
Formát 3.5"

Podobné produkty

Podobné fráze: