Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Radiomagnetofony  >  Sony ZS-RS70BTB

Sony ZS-RS70BTB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 4 390 Kč
Porovnat 12 obchodů
Kompaktní rádio Sony ZS-RS70BT je přenosný zvukový systém s možností poslechu rádia DAB/FM/AM, bezdrátového přehrávání s Bluetooth a NFC, přehrávání disků CD, paměťových zařízení USB a díky audio vstupu také poslechu obsahu hudebních přehrávačů. Vychutnejte si na cestách hudbu díky výkonným reproduktorům přenosného rádia Sony ZS-RS70BTB. Z mobilních zařízení s podporou Bluetooth můžete přehrávat...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sony ZS-RS70BTB

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu
Doprava: zdarma
= 4 999 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis Sony ZS-RS70BTB

Alza.cz píše:

CD Přehrávač černý, 2x 2.3W RMS, digitální tuner DAB/ DAB+, CD/ MP3 přehrávač, USB host, Bloototh s NFC, možnost provozu na baterie
Tento přenosný hudební systém v sobě spojuje pokročilé funkce, možnost poslechu hudby z různých zdrojů i moderní design. Podporuje technologii Bluetooth pro bezdrátový přenos hudby. Nechybí podpora systému NFC pro jednodotykové párování – začněte poslouchat hudbu během pár okamžiků. Přehrávejte své playlisty také z CD nosičů nebo flash disků pomocí rozhraní USB. Pro další přenosné zdroje je pak připraven klasický linkový vstup. Když nebudete chtít rušit okolí, využijte konektoru pro sluchátka.Magnetofon je také vybaven možností poslechu rozhlasových stanic, včetně digitálních DAB/DAB+, které si můžete uložit. O všem podstatném bude informovat LCD displej s RDS funkcí. Vynikající kvalitu zvukového výstupu obstará dvojice širokopásmových 80mm reproduktorů a zesilovač s výkonem 2× 2,3 W....

KASA.cz píše:

Přehrávač CD/MP3 s Bluetooth® a NFC a DAB +tunerem
Kompaktní rádio Sony ZS-RS70BTB je přenosný přístroj s možností poslechu rádia FM/AM, bezdrátového přehrávání s Bluetooth a NFC, přehrávání disků CD, paměťových zařízení USB a díky audio vstupu také poslechu obsahu hudebních přehrávačů. Vychutnejte si hudbu kdekoliv budete díky výkonným reproduktorům přenosného rádia Sony ZS-RS70BTB.
Z Vašeho chytrého zařízení s podporou Bluetooth můžete přehrávat hudbu bezdrátově a díky připojení jedním dotykem (NFC) také naprosto bez problémů. Přehrávejte celou svou sbírku hudebních souborů ve formátu WMA a MP3 zkopírovaných na disky CD nebo ze zařízení USB. S vestavěným digitální tunerem DAB+/FM/AM máte ještě větší výběr toho, co můžete poslouchat, a můžete si vychutnat oblíbené rozhlasové pořady. Tento model podporuje navíc i digitální rozhlasovou technologii zaručující vyšší kvalitu zvuku a více stanic na jedné vlnové délce.
O dostatečně hlasitý a čistý zvuk se pak postarají výkonné 80mm reproduktory nabízející výstupní výkon 2x 2.3W. Když jste doma, můžete rádio zapojit do sítě, a na cestách používat k napájení baterie. Díky zvukovému vstupu si můžete vychutnat hudbu ze svého digitálního přehrávače i bez použití konektoru USB. A přítomen je také výstup pro sluchátka.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
ROZMĚRY (Š X V X H) 380 x 158 x 235 mm
HMOTNOST Přibl. 3,3 kg (s baterií)
FUNKCE AM / CD / DAB+ / FM / mp3
DISPLEJ LCD
BARVA Černá
SYSTÉM Bass Reflex
ZVUK Funkce Mega Bass
PODPOROVANÉ FORMÁTY Kompatibilita s disky CD-R/RW / WMA / MP3
FREKVENČNÍ ODEZVA 2,4 až 2,4835 GHz
TYP TUNERU Digitální
PŘEDVOLBY STANIC 30 (FM 20, DAB 10)
VÝDRŽ BATERIE DAB+, FM: Přibl. 9 hodin; Přehrávání disků CD přibl. 7,5 hodiny
VÝSTUPNÍ VÝKON 2,3 + 2,3 W
SPOTŘEBA ENERGIE AC 16 W
POŽADAVKY NA NAPÁJENÍ: 230 V 50 Hz
VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONEKTORY 1x sluchátkový výstup; 1x vstup audio
OBSAH BAL...

Digiboss.cz píše:

Sony mp3/CD přehrávač ZS-RS70BTB DAB/NFC/BT,černý najdte na Digiboss.cz. Sony mp3/CD přehrávač ZS-RS70BTB DAB/NFC/BT,černý nabízíme i na splátky.
ZS-RS70BT
K hudbě nepotřebujete kabely
Bezdrátový přehrávač CD Boombox s funkcí záznamu a přehrávání přes USB, technologií Bluetooth® a připojením jedním dotykem (NFC)
*Přehrávejte hudbu bezdrátově díky technologiím NFC a Bluetooth®
*Vychutnejte si hudbu z disků CD, přehrávačů digitálních medií nebo zařízení USB
*Kompaktní přehrávač Boombox lze vzít kamkoli
Vlastnosti a funkce ZS-RS70BT
*Bezdrátový přenos hudby - Přehrávejte hudbu bezdrátově díky Bluetooth® a připojení jedním dotykem (NFC)
*Více hudebních zdrojů - Vychutnejte...

MALL.CZ píše:

Bezdrátový CD přehrávač Sony ZS-RS70BTB vybavený DAB, DAB+ tunerem pro příjem digitálních stanic a Bluetooth 3.0, NFC pro bezdrátové přehrávání hudby. Kompaktní a stylový design, vestavěný FM/AM tuner s RDS, USB přehrávání (MP3, WMA), AUX vstup 3,5 mm pro MP3 přehrávač, funkce nahrávání na USB, napájení ze sítě nebo z baterií.

Parametry Sony ZS-RS70BTB

Výrobce SONY
Přehrávání WMA Zda rádio je schopné přehrát formát WMA, který je kvalitnější a úspornější než MP3. Ano
Přehrávání MP3 Možnost přehrávání formátu MP3 - nejpopulárnějšího zvukového formátu. Ano
Přehrávání CD Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: