Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Radiomagnetofony  >  Sencor SPT 228

Sencor SPT 228

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kdo by neznal klasické radiomagnetofony, které se po dobu svého prodeje značně proměnili, a byly doplněné o nejrůznější vylepšení, které byste u nich pravděpodobně nečekali. Stali se z nich vybavené základny pro přehrávání vašich oblíbených skladeb nebo pro poslech vaší oblíbené radiové stanice. Sencor SPT 228 disponuje přehrávačem optických disků, který si poradí například s CD-R nebo CD-RW d...

Všechny nabídky pro Sencor SPT 228

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Sencor SPT 228

Kdo by neznal klasické radiomagnetofony, které se po dobu svého prodeje značně proměnili, a byly doplněné o nejrůznější vylepšení, které byste u nich pravděpodobně nečekali. Stali se z nich vybavené základny pro přehrávání vašich oblíbených skladeb nebo pro poslech vaší oblíbené radiové stanice.
Sencor SPT 228 disponuje přehrávačem optických disků, který si poradí například s CD-R nebo CD-RW disky. Přehrávat je možné nejenom klasické audio soubory ale i skladby převedené na MP3 soubory. Vestavěný USB konektor pak můžete využít pro připojení paměťového úložiště nebo MP3 přehrávače a přehrávat obsah těchto zařízení. Navíc je přítomen také slot SD pro přehrávání z paměťových karet
Přístroj nabídne programovatelné přehrávání až 20 skladeb na CD nebo 100 skladeb na USB/SD, jejich vyhledávání a přeskakování. Pokud dáváte někdy přednost před CD disky a MP3 soubory poslechu Vaší oblíbené radiové stanice, tak vězte, že vás tento přístroj ani v tomto ohledu nezklame. Teleskopická anténa mu umožňuje přijímat stereofonní FM a klasické AM radiové stanice. Budete tak mít možnost poslechu rádia na vašich cestách. Samozřejmostí je také podsvícený LCD displej.
Výkon zabudovaných reproduktorů je 2x 1.5W a celkový 3W. Přehrávač disponuje také linkovým vstupem pro připojení dalšího audio zdroje. Rozměry přístroje činí 140 x 280 x 249 mm a jeho hmotnost 1.7kg. O napájení se stará AC adaptér nebo je možné využít bateriové napájení (8 x baterie 1,5 V velikost C nejsou součástí balení).
Parametry
Podporovaná média: CD
Audio formáty: MP3
Tuner: AM, FM
Výkon
Výkon RMS [W]: 3
Rozměry/Váha
Šířka [mm]: 280
Výška [mm]: 140
Hloubka [mm]: 249
Konektory
Vstupy: USB
Podporované paměťové karty: SD

Parametry Sencor SPT 228

Výrobce Sencor
Přehrávání MP3 Možnost přehrávání formátu MP3 - nejpopulárnějšího zvukového formátu. Ano
Přehrávání CD Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: