Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Audio  >  Radiomagnetofony  >  Sencor SPT 225

Sencor SPT 225

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kdo by neznal klasické radiomagnetofony, které se po dobu svého prodeje značně proměnili, a byly doplněné o nejrůznější vylepšení, které byste u nich pravděpodobně nečekali. Stali se z nich vybavené základny pro přehrávání vašich oblíbených skladeb nebo pro poslech vaší oblíbené radiové stanice. Sencor SPT 225 disponuje přehrávačem optických disků, který si poradí například s CD-R nebo CD-RW d...

Všechny nabídky pro Sencor SPT 225

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Sencor SPT 225

Kdo by neznal klasické radiomagnetofony, které se po dobu svého prodeje značně proměnili, a byly doplněné o nejrůznější vylepšení, které byste u nich pravděpodobně nečekali. Stali se z nich vybavené základny pro přehrávání vašich oblíbených skladeb nebo pro poslech vaší oblíbené radiové stanice.
Sencor SPT 225 disponuje přehrávačem optických disků, který si poradí například s CD-R nebo CD-RW disky. Přehrávat je možné nejenom klasické audio soubory ale i skladby převedené na MP3 soubory. Samozřejmostí je i USB konektor pro připojení paměťového media nebo MP3 přehrávače.
Přístroj nabídne programovatelné přehrávání až 20 skladeb, jejich vyhledávání a přeskakování. Pokud dáváte někdy přednost před CD disky poslechu Vaší oblíbené radiové stanice, tak vězte, že vás tento přístroj ani v tomto ohledu nezklame. Teleskopická anténa mu umožňuje přijímat AM i FM radiové stanice. Budete tak mít možnost poslechu rádia na vašich cestách. Digitální zobrazení přijímaného kmitočtu můžete shlédnout na podsvíceném displeji.
Výkon stereofonních reproduktorů je 2x 1.8W RMS a nechybí ani funkce Bass booster pro zvýraznění basů. Součástí přehrávače je také linkový vstup pro připojení dalšího hudebního zdroje.
Rozměry přístroje činí 135 x 330 x 230 mm a jeho hmotnost je 1.8kg. K napájení slouží klasická elektrická zásuvka nebo je možné využít 8x baterií velikosti C (nejsou součástí balení).
Parametry
Podporovaná média: CD
Tuner: AM, FM
Funkce
Zvýraznění basů: Ano
Výkon
Výkon RMS [W]: 3,6
Výkon na kanál [W]: 1,8
Rozměry/Váha
Váha [kg]: 1,8
Konektory
Vstupy: 3.5mm jack
Výstupy: Sluchátkový výstup

Parametry Sencor SPT 225

Výrobce Sencor
Přehrávání MP3 Možnost přehrávání formátu MP3 - nejpopulárnějšího zvukového formátu. Ano
Přehrávání CD Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: