Rab Superflux M graphene

0 %
(0 hodnocení)

Středně silné fleecové rukavice z funkčního fleecu a kozí kůže. Prodyšné, rychle odvádějí vlhkost a rychle schnou. Umožňují ovládání dotykových displejů. Rukavice Rab Superflux Tyto středně silné fleecové rukavice jsou univerzální, teplé a odolné. Mají měkkou koženou dlaň, která dlaň chrání a udržuje maximální obratnost. Konečky prstů jsou vybaveny pro ovládání displeje. Obratnost prstů je velmi dobrá, i text se píše snadno. Díky kůži máte také velmi dobrý úchop. Rukavice jsou vyrobeny ze strečového... Celý popis

Koupit za 975 Kč

Popis

Středně silné fleecové rukavice z funkčního fleecu a kozí kůže. Prodyšné, rychle odvádějí vlhkost a rychle schnou. Umožňují ovládání dotykových displejů.

Rukavice Rab Superflux
Tyto středně silné fleecové rukavice jsou univerzální, teplé a odolné. Mají měkkou koženou dlaň, která dlaň chrání a udržuje maximální obratnost. Konečky prstů jsou vybaveny pro ovládání displeje. Obratnost prstů je velmi dobrá, i text se píše snadno. Díky kůži máte také velmi dobrý úchop.

Rukavice jsou vyrobeny ze strečového fleecu Thermic™ s měkkým kartáčovaným hřbetem, jsou prodyšné, rychle odvádějí vlhkost a rychle schnou. Rukavice si můžete nasadit a ponechat na sobě při rychlých horských výstupech nebo je schovat do kapsy a připravit na případný pokles teploty. Nebo je využijete pro řízení vozidla v mrazivých dnech. 

Technické parametry rukavic Superflux

-     Hmotnost: 60 g
-     Hladká kožená dlaň
-     Vodivá kozí kůže na prstech a palci pro použití se smartphonem
-     Bezešvá, málo objemná konstrukce manžety s elastickým vázáním
-     Hlavní materiál: 94 % polyester, 6 % elastan.
-     Druhý materiál: kozí kůže
-     Hlavní tkanina: Thermic™ (215 g/m²) Měkká strečová fleecová tkanina s kartáčovanou zadní stranou.

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Rab
Druh rukavic prstové
Určení pro muže
Materiál 94 % polyester 6 % elastan
Stahování na zápěstí ne
Zateplené ano
Barva šedá
Nepromokavé ne
Zobrazit více parametrů