Rab Axis

90 %
(2 hodnocení)

Technické rukavice pro lezení ledů a mixových cest. Perfektní úchop a dokonalá ochrana před vlhkostí a větrem. Bez zateplení. Rukavice Rab Axis Ideální podmínky. Už při východu slunce stojíte pod stěnou. Obklopuje vás mrazivý vzduch a od úst vám v pravidelných intervalech vychází pára. Poslední kontrola vybavení, do rukou berete cepíny a prvními záseky do tvrdého ledu se posouváte vzhůru. Tyto rukavice Rab mají předzakřivený tvar a koženou dlaň, díky čemuž budete mít své zbraně neustále pod kontrolou.... Celý popis

Koupit za 1 832 Kč

Popis

Technické rukavice pro lezení ledů a mixových cest. Perfektní úchop a dokonalá ochrana před vlhkostí a větrem. Bez zateplení.

Rukavice Rab Axis
Ideální podmínky. Už při východu slunce stojíte pod stěnou. Obklopuje vás mrazivý vzduch a od úst vám v pravidelných intervalech vychází pára. Poslední kontrola vybavení, do rukou berete cepíny a prvními záseky do tvrdého ledu se posouváte vzhůru. Tyto rukavice Rab mají předzakřivený tvar a koženou dlaň, díky čemuž budete mít své zbraně neustále pod kontrolou.

Tam nahoře vás vlhkostí i ledovým větrem ochrání odolná membrána GORE-TEX® Infinium, takže si v rukou zachováte cit pro rychlé zavrtání šroubů. A vrchol už máte na dosah.

 
Klíčové vlastnosti

-     Hmotnost: 112 g
-     Materiál: nylon a ePTFE membrána
-     Membrána: GORE-TEX® Infinium - odolná a větruvzdorná
-     Anatomicky tvar pro jistý úchop cepínů
-     Dlaň z kůže Pittards® Amortan
-     Kožené výztuhy v exponovaných místech
-     Jemná podšívka Bemberg
-     "Kapesník" na utírání nosu na zadní straně palce

 
Velikostní tabulka rukavic Rab
Zobrazit více

Parametry

Značka Rab
Určení unisex
Membrána Gore-Tex
Barva černá