unisex 100% bavlna Stylový lodní batoh Canvas Duffel je vyroben pro všechny módně založené dámy. Zaujme vás především neotřelým vzhledem a praktickým provedením. Rozměry 30 cm průměr dna × 53 cm výškaobjem 30 litrů Materiál Kvalitní a pevný materiál ze 100% bavlny se pyšní opravdu značnou gramáží 407 g/m2. Využít tak můžete maximální udávaný objem 30 litrů bez obav z toho, že by se batoh roztrhnul nebo poškodil. Vlastnosti Rychle a jedním tahem ho uzavřete pomocí stahovací šňůrky. Široký pevný... Celý popis

Koupit za 329 Kč

Popis

unisex
100% bavlna

Stylový lodní batoh Canvas Duffel je vyroben pro všechny módně založené dámy. Zaujme vás především neotřelým vzhledem a praktickým provedením.
Rozměry
30 cm průměr dna × 53 cm výškaobjem 30 litrů
Materiál
Kvalitní a pevný materiál ze 100% bavlny se pyšní opravdu značnou gramáží 407 g/m2. Využít tak můžete maximální udávaný objem 30 litrů bez obav z toho, že by se batoh roztrhnul nebo poškodil.
Vlastnosti
Rychle a jedním tahem ho uzavřete pomocí stahovací šňůrky. Široký pevný ramenní popruh je zárukou maximálně pohodlného nošení lehkých i těžších břemen. Zamýšlené využití je především plážové. Praktické rozměry 30 × 53 × 30 cm jsou však ideální také do města nebo do práce.
Vybírat můžete z několika oblíbených barevných variant: béžové, růžovo-béžové, námořnicky modro-béžové a zeleno-béžové. Barevně kombinované varianty ještě podtrhují nevšední vzhled díky líbivému pruhovanému vzoru.. Zakupte produkt Plátěný vak s ramenním popruhem Quadra Barva: Přírodní, Velikost: 30 x 53 x 30 cm QD27 od výrobce Quadra za cenu 329,00 Kč u nás. Stylově a bez potisku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Quadra