Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hry na doma  >  Puzzle  >  Pěnová podložka zvířátka - 10k

Pěnová podložka zvířátka - 10ks

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pěnovou podložku můžete využít v interiéru a chránit tak Vaše dítko před prochladnutím od studené podlahy. Pěnový materiál je příjemný a měkký a Vaše dítko si na něm bude rádo hrát. Zaujme také veselým zpracováním a obrázky zvířátek. Balení obsahuje 10 kusů bloků, z kterých se podložka skládá. Velikost jednotlivých dílů je 30 x 30 x 1 cm.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Pěnová podložka zvířátka - 10ks

Popis Pěnová podložka zvířátka - 10ks

Supermeda.cz píše:

Pěnové podlahové puzzle s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými
částmi.
Je ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků,
ale všude tam, kde si hrají děti a plovoucí podlaha, dlažba n

SOFTCOM.cz píše:


Alltoys - Pěnová podložka zvířata - 10 ks

Pěnové podlahové puzzle s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými částmi o velikosti cca 32 cm x 32 cm x 1 cm.
Podložka má motivy zvířátek. Balení obsahuje 10 ks.

Je ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si hrají děti a plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum jsou příliš chladné. Pěnové podlahové puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, tlumí hluk a skvěle izoluje.


Vhodné pro děti od 3 let.

MALL.CZ píše:

Pěnová podložka s různými barevnými tvary uprostřed, které lze vyjmout a vkládat jako puzzle. Skvělý doplněk pro hrátky vašich ratolestí a současně slouží jako ochrana před prochladnutím od studené podlahy. Vhodné pro děti od 3 let.

Alza.cz píše:

Pěnové puzzle pro nejmenší
Pěnové puzzle pro nejmenší s motivem zvířátek od značky Alltoys. Sada obsahuje 10 kusů barevných pěnových čtverců s vroubkovaným povrchem a vyndávacími částmi. Z jednotlivých dílů lze složit měkkou podložku, kterou můžete využít k dalšímu hraní. Pěnové podlahové puzzle je omyvatelné a zdravotně nezávadné. Díky svým izolačním vlastnostem pomáhá ochránit vaše dítě před prochladnutím od studené podlahy. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle ZvířátkaMěkké pěnové puzzle s vroubkovaným povrchemPodlahové puzzle s motivem zvířátekSada obsahuje 10 kusů pěnových čtvercůZ puzzle lze složit velkou podložku na hraníVyrobeno ze zdravotně nezávadného materiáluSkládačka je omyvatelná a perfektně izolujeVelikost jednoho dílu:32 × 32 × 1 cm

Puzzle-puzzle.cz píše:

Pěnové podlahové puzzle s lezoucím i létacím hmyzem a se šnekem. Puzzle má vroubkovaný povrch a vyjímatelnými části podle barev.

Je ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si hrají děti a plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum jsou příliš chladné. Pěnové podlahové puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, tlumí hluk a skvěle izoluje.

Barvy se mohou lišit. Tloušťka 1 cm. Pro děti od 3 let.

Výrobek splňuje požadavky EU. Certifikace: CE EN71.
Rozměr složeného puzzle 90 x 90 cm + 1 dílek

Parametry Pěnová podložka zvířátka - 10ks

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: