Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hry na doma  >  Puzzle  >  MALÝ GÉNIUS - Čísla -

MALÝ GÉNIUS - Čísla -

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pěnová vkládačka - MALÝ GÉNIUS - Čísla - 19 dílků

Doporučujeme

Všechny nabídky pro MALÝ GÉNIUS - Čísla -

Popis MALÝ GÉNIUS - Čísla -

Saruman CZ píše:

Pěnový koberec Čísla 12 je vhodná hračka pro děti od 3 let a skládá se z 12 rámečků a výplněmi číslicem a znaky . Tloušťka daného puzzle je 8 mm, velikost jednoho dílu je 14,5 x 14,5 cm a plocha rozloženého koberce je 55 x 41 cm.
Pěnové puzzle je naučná a vzdělávací hračka, která napomáhá rozvoji prostorového a logického myšlení dětí. Pěnové puzzle dále rozvoji tvůrčí představivosti a paměť dětí. Děti se při hraní s danou hračkou seznamují s různými obrazci, abecedou , čísly apod.
Hračka pěnové puzzle se dá brát jako nenásilná forma výuky, což je v dětském věku nejlepší formou vzdělávání.
Pěnový koberec je vyroben z pěnového polyethylenu, který je označován jako zdravotně nezávadný materiál a zaručuje měkký příjemný povrch, nízkou hmotnost, nenasákavost a lehkou omyvatelnost s barevnou stáloostí.
Toto pěnové puzzle je český výrobek a má udělený certifikát " Bezpečná hračka " Institutem pro testování a certifikace ve Zlíně.

Puzzle-puzzle.cz píše:

Skládá se z 12 rámečků a výplní s číslicemi od 0 do 10 a znaménky -,+,=.
MIX 4 základních barev (červená, zelená, modrá, žlutá).

Pěnové podlahové puzzle napomáhá rozvoji prostorového a logického myšlení, tvůrčí představivosti a paměti. Při hře se dítě seznamuje s číslicemi.
Pro děti od 3 let.

Vyrobeno v České republice. Materiál je vyroben v EU.

POZNÁMKA: Barevná kombinace na fotografii je pouze ilustrativní, barvy jednotlivých dílů koberce dodáváme dle skladových zásob.
Rozměr složeného puzzle 55 x 41 cm

Patro.cz píše:

Skládá se z 12 rámečků a výplní s číslicemi od 0 do 10 a znaménky -,+,=. ; MIX 4 základních barev (červená, zelená, modrá, žlutá). ; ; Pěnové podlahové puzzle napomáhá rozvoji prostorového a logického myšlení, tvůrčí představivosti a paměti. Při hře

Parametry MALÝ GÉNIUS - Čísla -

Výrobce Malý Génius

Podobné produkty

Podobné fráze: