Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hry na doma  >  Puzzle  >  DINO - Krtek (3v1) - 3, 4 a 5 dílků

DINO - Krtek (3v1) - 3, 4 a 5 dílků

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Dětské baby puzzle pro nejmenší děti Krteček 3-5 dílků - DINO - Moje první puzzle

Doporučujeme

Všechny nabídky pro DINO - Krtek (3v1) - 3, 4 a 5 dílků

Popis DINO - Krtek (3v1) - 3, 4 a 5 dílků

Levneucebnice.cz píše:

Sada skládaček s malým počtem dílků je určená pro děti, které s
puzzle začínají. Dílky jsou velké a jejich tvar kopíruje obrázek.
Skládání je tak pro děti jednoduché a zábavné. Děti si skládáním
procvičují představivost a zlepšují motorické schopnosti.

Patro.cz píše:

Tři puzzle pro nejmenší děti s malým počtem dílků pro první seznámení se skládáním od předního českého výrobce puzzle DINO.; ; Dílky jsou velké a jejich tvar kopíruje obrys obrázku. Děti mohou skládat samotné postavičky bez rámečku, nebo dílky vkládat

Puzzle-puzzle.cz píše:

Tři puzzle pro nejmenší děti s malým počtem dílků pro první seznámení se skládáním od předního českého výrobce puzzle DINO.

Dílky jsou velké a jejich tvar kopíruje obrys obrázku. Děti mohou skládat samotné postavičky bez rámečku, nebo dílky vkládat do připraveného rámečku. První skládání je pro děti vzrušující a zábavné. Pestré barvy a nádherné ilustrace podporují rozvoj fantazie, skládání procvičuje motorické vlastnosti a rozvíjí představivost.

Krtek (často označovaný zdrobnělinou Krteček) je známá kreslená fiktivní postavička, kterou stvořil výtvarník Zdeněk Miler ve studiu Krátký Film Praha. Animovaný film běžel jako seriál Večerníček. Úplně první díl z roku 1957 nesl název Jak Krtek ke kalhotkám přišel, ve kterém se objevily i další postavičky jako žába, čáp a ježek. Další díly přibývaly velmi pozvolna, Krtek a autíčko (1963), Krtek a raketa (1965), Krtek a sněhulák (1997). Po velkém úspěchu animovaných filmů a večerníčků po celém světě vznikla řada dětských knih, kompaktních disků a videokazet s námětem Krtečka.
Více na Wikipedii
Rozměr složeného puzzle 18 x 18 cm

mamitati píše:

1 ks/bal.
Puzzle baby Krtek 18x18cm 12 dílků v krabici 27x19x3,5cm.
1 bal.
Upozornění !
V případě, že je u zboží uvedeno "skladem v externím skladu"- je dodání zboží mezi 3 - 7 prac. dny. Děkujeme za pochopení.

Kokiskashop píše:

S každým ze tří skládacích obrázků můžete dětem povídat také jednu pohádku o Krtkovi či jeho kamarádech. Lépe si pak zapamatuje, jak k sobě jednotlivé dílky patří a pomůže mu to i rozvíjet fantazii.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Puzzle baby Krtek 18x18cm 12 dílků v krabici 27x19x3,5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Parametry DINO - Krtek (3v1) - 3, 4 a 5 dílků

Výrobce Dino

Podobné produkty

Podobné fráze: