Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hry na doma  >  Puzzle  >  CUBICFUN 3D - Šikmá věž v Pise 3D

CUBICFUN 3D - Šikmá věž v Pise 3D

Načítám galerii...
Předchozí
Další
3D puzzle - Stavby, Šikmá věž v Pise 3D, CUBICFUN série World's Great Architecture, 30 dílků.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CUBICFUN 3D - Šikmá věž v Pise 3D

Popis CUBICFUN 3D - Šikmá věž v Pise 3D

Sparkys s.r.o. píše:

3D puzzle jsou ideální hračkou pro tvořivé a výtvarně nadané děti. Stačí trocha trpělivosti a z jednotlivých dílků lze poskládat téměř cokoliv. V nabídce najdete stroje, vojenskou techniku, budovy, mosty, věže, lodě, chrámy, katedrály i sportovní stadióny.

Jednotlivé stavebnice se liší složitostí sestavení a to ovlivňuje i počet dílků v sestavě. Záleží na Vaší zručnosti a trpělivosti. Stavebnice Vám určitě nějaký čas zabere než z jednotlivých dílků sestavíte úžasná díla.

3D stavebnice je vyrobená z pevného materiálu - pevný kartón kašírovaný potisknutým papírem. Po sestavení vypadají 3D puzzle skvěle jako dekorace v dětském pokoji.

Obtížnost přizpůsobte vlastním zkušenostem.

- Počet dílků: 13
- Obtížnost: 4 ze 7
- Rozměry: 10 x 26 x 10 cm

Puzzle-puzzle.cz píše:

3D puzzle - stavebnice ze série Nejslavnější architektura světa (World's Great Architecture) od CubicFun vyrobená ze speciálního materiálu - asi 3mm silné pěny potažené laminovaným potištěným papírem.

Sestavování 3D puzzle Cubicfun je zábavou pro celou rodinu. Hotové modely mohou být sběratelským a dekorativním doplňkem bytu nebo dětského pokoje. Dílky se k sobě sestavují pomocí návodu bez použití lepidla a nůžek - předražené dílky pouze jednoduše vylomíte z archu.

Obtížnost 4 , 7

Orientační čas na sestavení: 60 - 100 minut

Šikmá věž (Torre pendente) se nachází v Itálii v Pise. Je vysoká 56 metrů. Věž je postavena z bílého mramoru. Výstavba samostatně umístěné zvonice byla zahájena v roce 1173, ale už krátce po začátku stavby v roce 1173 se začala naklánět. Důvodem jsou mělce založené základy v měkké hornině. Zajímavostí je, že věž se původně nakláněla na opačnou stranu. Stavitelé se rozhodli náklon vyrovnat tím, že do země k základům házeli kameny a větve. Plán sice vyšel a věž se vyrovnala, ale později se začala naklánět znovu, tentokrát na opačnou stranu.
Více na Wikipedii
Rozměr složeného puzzle 10 x 10 x 26 cm

Bambule Království hraček píše:

Bambule má pro vás Puzzle 3D Šikmá věž – 13 dílků. Lepení dílků není nutné díky 3 mm silné pěně potažené papírem. Opakované složení a rozložení je samozřejmostí. Zabavte celou svou rodinu a ozdobte si váš interiér 3D puzzlem. V nabídce jsou i další 3D puzzle.

Superknihy.cz píše:

Postav si přesně takovou šikmou věž jako se nachází ve městě Pisa v Itálii, ale tahle je speciální! Originální stavba svítí různobarevným LED světlem. Samotná šikmá věž kruhového půdorysu, postavená z

Parametry CUBICFUN 3D - Šikmá věž v Pise 3D

Výrobce Cubicfun
3D Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: