Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hry na doma  >  Puzzle  >  Auta - Puzzle

Auta - Puzzle

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Toto leporelo s velkými skládačkami puzzle pro nejmenší potěší zejména všechny malé kluky. Dozvědí se, jak vypadají, jak se jmenují a k čemu slouží různé druhy aut.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Auta - Puzzle

Popis Auta - Puzzle

eAndílek.cz píše:

Dřevěná vkládací puzzle - AutaZákladní dřevěná deska obsahuje 6 vkladatelných výřezů puzzlí.Ty nejmenší děti potřebují cvičit jemnou motoriku rukou. K tomu se ještě přidává rozlišovací schopnost vidění a vkládání prvků do připravených otvorů. Tato činnost je nejen plně zabaví, ale současně značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Tyto dřevěné puzzle Dromader jsou ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dětí. Skládání tohoto dřevěného puzzle rozvíjí logické myšlení, učí děti vytrvalosti a trpělivosti.Je testováno pro ty nejmenší děti - od 1 roku.

Martínkův pokoj píše:

Deskové Puzzle Sofie První 15 dílků

První dětské puzzle 15 dílků se skládají do pevném rámečku s podložkou. Jednoduchý a jasný obrázek, proto je puzzle vhodné pro začátečníky a nebo nejmenší.
Velikost dílku cca: 5 cm
Složený obrázek: 26 x 16 cm

Společnost TREFL je jedním z předních evropských výrobců puzzle, stolních her a hracích karet, který rozvíjí svou činnost již od roku 1985. V nabídce má přes 30 různých druhů puzzle s počtem dílků od 2 do 6000 s širokým spektrem motivů zahrnující přírodní scenerie, města, památky, zvířata, ale i obrazy starých mistrů nebo novodobých umělců. V dětských motivech sází polský TREFL jak na dlouhodobě oblíbené licenční produkty (Medvídek Pú, Disney Princezny, Auta, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmoulové ...), tak i na aktuální animované pohádky známé z pláten kin . Výrobky firmy TREFL jsou exportovány do více jak 50 zemí po celém světě.

KNIHCENTRUM.CZ píše:

, Leporelo s pohádkou a jednoduchými skládačkami puzzle pro nejmenší čtenáře.
Přečti si pohádku a poskládej si obrázky Buráka a dalších veselých kamarádů z filmu Auta 2!
Druh sortimentu : Kniha, Auta 2 Auta a agenti, Jazyk : Čeština, Počet stran : 10

Hračky-pomůcky píše:

Dřevěné puzzle pro nejmenší Stavební auta GOKI. Materiál buková překližka.
Nevhodné pro děti do dvou let.
Výrobce Goki při navrhování hraček klade velký důraz na jejich bezpečnost. Hračky Goki nejen, že odpovídají přísné evropské normě EN 71, ale často jsou výsledky testů mnohem lepší, než normy požadují. Goki ověřuje bezpečnost a nezávadnost hraček ve vlastních i nezávislých laboratořích. Některé výrobky byly označeny pečetí kvality „Spiel gut“. To svědčí o tom, že jsou hračky Goki velmi kvalitní a odpovídají nejvyšším nárokům na hračky pro děti.

Svět stavebnice píše:

Barevné dřevěné puzzle z několika dílků jsou vhodné pro nejmenší ručky. Všechny jsou na téma Doprava a najdete tu tedy hasičské auto, bagr, motorku, letadlo a loď. Obrázky jsou z různého počtu dílků - 3, 4, 5, 6 a 7.Vše je uloženo v krabici ve tvaru hasičského auta.

Puzzle-puzzle.cz píše:

Obrovská zábava pro malé i velké - nejmenší děti zaujme barevností, batolata budou jezdit autíčky po cestičkách, vozit nemocné do nemocnice a děti na dětské hřiště, parkovat auta na parkovišti nebo dávat panáčkům přednost na přechodech. Větší děti mohou puzzle z 81 silných a lehkých dílků rozebrat a znovu složit. Složený pěnový puzzle koberec nezabírá místo jako srolovaný klasický koberec.

Při zakoupení více kusů stejného druhu lze koberce spojovat a cesty navazují na sebe (s drobnými odchylkami tisku).

Pěnové podlahové puzzle s tloušťkou 1,4 cm s městskými budovami a cestičkami. Každý z devíti velkých 30cm dílů se skládá z dalších devíti klasických puzzle dílků, okraje jsou ozubené, lze k němu tedy napojit libovolný puzzle pěnový podlahový koberec se stejným okrajem.

Je ideální a praktický jako koberec nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si hrají děti a plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum jsou příliš chladné. Pěnové podlahové puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, tlumí hluk a skvěle izoluje.

Baleno v praktické uzavíratelné tašce na zip, certifikace CE. Doporučeno pro děti od 3 let.
Rozměr složeného puzzle 90 x 90 x 1,4 cm

Parametry Auta - Puzzle

Výrobce Sun

Podobné produkty

Podobné fráze: