Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Hry na doma  >  Puzzle  >  Auta - Puzzle

Auta - Puzzle

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Toto leporelo s velkými skládačkami puzzle pro nejmenší potěší zejména všechny malé kluky. Dozvědí se, jak vypadají, jak se jmenují a k čemu slouží různé druhy aut.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Auta - Puzzle

Popis Auta - Puzzle

Megaknihy.cz píše:

Chtěl by váš nejmenší řídit traktor? Chtěl by brázdit pole na kombajnu? Fascinuje ho být řidičem velkého nákladního auta, nebo naopak malé čtyřkolky? V této knížce najde každý malý milovník zemědělský

Puzzle-puzzle.cz píše:

Deskové puzzle pro nejmenší děti. Učí je všímavosti, rozvíjí představivost a paměť. Kartónová podložka usnadňuje ukládání a rámeček zabezpečuje, aby se obrázek nerozsypal.

Doporučeno pro děti od 3 let.

Rozměr složeného puzzle 26 x 16 cm

bux.cz píše:

Chtěl by váš nejmenší řídit traktor? Chtěl by brázdit pole na kombajnu? Fascinuje ho být řidičem velkého nákladního auta, nebo naopak malé čtyřkolky? V této knížce najde každý malý milovník zemědělských strojů 9 malých leporel s mnoha nezbytnými informacemi, bez kterých se neobejde. Stačí si jen s rodiči knížečky prohlédnout a poslechnout si jednoduše podaná a srozumitelná fakta o tom, jak se jednotlivé zemědělské stroje jmenují a kde, jak a při jakých pracích se vlastně používají. Na závěr prohlížení stačí všechna leporela obrátit, a vznikne tak jednoduché puzzle. Na zadní straně každého leporela totiž najdete část obrázku. Podaří se vám podle předlohy složit mohutný traktor? Pokud ano a složíte jej správně přímo do krabičky, máte rovnou i uklizeno. Stačí jen zaklapnout víko a vrátit knížku do knihovny.
krabice 225 x 225 mm s 9 leporely (60x60x10mm), každé rozsah 10 str.

Alza.cz píše:

Kniha – 90 stran, česky, prostorové pohádky, leporela
Knížka obsahující 9 leporel, která musí mít každý malý milovník traktoru a dalších zemědělských strojů! Prohlédněte si je společně a složte si puzzle!

Patro.cz píše:

Dřevěná vkládací puzzle - Auta
Základní dřevěná deska obsahuje 6 vkladatelných výřezů puzzlí.
Ty nejmenší děti potřebují cvičit jemnou motoriku rukou. K tomu se ještě přidává rozlišovací schopnost vidění a vkládání prvků do připravených otvorů. Tato

KNIHCENTRUM.CZ píše:

, Leporelo s pohádkou a jednoduchými skládačkami puzzle pro nejmenší čtenáře.
Přečti si pohádku a poskládej si obrázky Buráka a dalších veselých kamarádů z filmu Auta 2!
Druh sortimentu : Kniha, Auta 2 Auta a agenti, Jazyk : Čeština, Počet stran : 10

Parametry Auta - Puzzle

Výrobce Sun

Podobné produkty

Podobné fráze: