Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Psí známky  >  Trixie Adresář

Trixie Adresář

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chromový adresář.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Trixie Adresář

Popis Trixie Adresář

Luxury-world.cz píše:

Adresář fosforescentní oranžový 3,5 cm, Adresář fosforescentní pro větší bezpečnost vyšeho psa. - adresář je při dopadu světla vidět až na 200m - na adresář je možné napsat kontakt či adresu v případě zatoulání psa Materiál: fosforescentní plast Velikost: 3,5cm Barva: oranžová

QRSHOP.cz píše:

Adresář chromovaný.Velice odolný, elegantní a hlavně praktický doplněk na obojek či postroj zvířete. Adresář pro vložení informace o majiteli psa – pro případné zaběhnutí, ztracení. Jednoduché upevnění na obojek či postroj.
Délka adredáře bez kroužku: cca 2 cm

HappyZoo.cz píše:

Popis: Adresář TRIXIE červeno-modrýAdresář TRIXIE červeno-modrý je doplňkové zboží pro psy.Podrobnosti: Adresář TRIXIE červeno-modrýAdresář TRIXIE červeno-modrý je designový adresář pro Vašeho mazlíčka, který zejména doceníte, pokud se Vám zatoulá Váš pejsek.

Časkrmení.cz píše:

Adresář je velice praktická a extrémně levná ozdoba pro Vašeho pejska, je tím nejmenším co můžete udělat pro jeho bezpečnost a bezproblémové nalezení v případě ztracení. Adresář s Vaším kontaktem či adresou bydliště mu připnete na obojek a vaše svědomí může být opět o něco čistčí.Existuje spoustu jiných variant pro rychlé nalezení a návrat Vašeho miláčka. Může to být gps obojek, může to být čip, nebo tetování, ale toto řešení vás jistě nebude stát desetikorunu.Buďte zodpovědní a připněte pejskouvi na obojek malý, praktický adresář.

Parametry Trixie Adresář

Výrobce Trixie

Podobné produkty

Podobné fráze: