Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Psi  >  Psí známky  >  Trixie Adresář

Trixie Adresář

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chromový adresář.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Trixie Adresář

Popis Trixie Adresář

SUPERZOO.cz píše:

Adresář pro psy vyrobený z kovu. Kovová karabina pro snadné připnutí k obojku. Skvělá věc pro identifikaci zaběhnutého psa. Papír se jménem, adresou a telefonním číslem dáte jednoduše do adresáře a připnete k obojku.

Z kvalitního materiálu
Lehký
Odolný vůči vodě
Různé tvary např. činka, kužel, válec

Časkrmení.cz píše:

Adresář Trixie je velice praktická a extrémně levná ozdoba pro Vašeho pejska, je tím nejmenším, co můžete udělat pro jeho bezpečnost a bezproblémové nalezení v případě ztracení. Adresář s Vaším kontaktem či adresou bydliště mu připnete na obojek a vaše svědomí může být opět o něco čistčí.Existuje spoustu jiných variant pro rychlé nalezení a návrat Vašeho miláčka. Může to být gps obojek, může to být čip, nebo tetování, ale toto řešení vás jistě nebude stát desetikorunu.Buďte zodpovědní a připněte pejskovi na obojek malý, praktický adresář.

HappyZoo.cz píše:

Popis: Adresář TRIXIE nylonová kapsička (MIX BAREV)Adresář TRIXIE nylonová kapsička (MIX BAREV) je doplňkový sortiment pro psy.Podrobnosti: Adresář TRIXIE nylonová kapsička (MIX BAREV)Adresář TRIXIE nylonová kapsička (MIX BAREV) je nylonová taštička sloužící jako adresář, pro připevnění na obojek. Opatřena reflexními proužky, zvyšujícími bezpečnost psa při pohybu za snížených viditelnostních podmínek. Součástí je všitý kroužek pro uchycení známky a štítek pro vepsání adresy.Velikost: Adresář TRIXIE nylonová

Parametry Trixie Adresář

Výrobce Trixie

Podobné fráze: