Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Šperky  >  Prsteny  >  Prsten chirurgická ocel L047

Prsten chirurgická ocel L047

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chirurgická ocelŠířka 6,5 mmVe velikostech 62,63

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Prsten chirurgická ocel L047

Popis Prsten chirurgická ocel L047

Nakup-nabytek.cz píše:

Páková vodovodní baterie bidetová vestavěná s kovovou sprchou, baterie je včetně podomítkového tělesa. Povrchová úprava "stará mosaz" - termín dodání 4 – 6 týdnů.
Vodovodní baterie se musí po použití uzavřít pákou, která uzavře kartuši uvnitř baterie. Hadice se sprškou nesmí být pod stálým tlakem.
Vestavěnou bidetovou baterii lze užít hlavně pro hygienické účely, ale i úklid WC je s bidetovou sprškou jednodušší. Baterie vyniká svým jednoduchým designem, tím, že je vestavěná, je i nenápadná. Sprška baterie je antivápenná a je opatřena tzv. stop ventilem.
Český výrobek. Testováno pod tlakem 9 Atm na funkčnost a těsnost. Při výrobě těla baterie je použita velmi kvalitní mosaz, která vylučuje jakoukoliv korozi a zaručuje dlouhou životnost i při prudkých změnách teploty. Baterie ve staré mosazi jsou nejprve chemicky upraveny a následně pokryty práškovým lakem a vypáleny v peci. Keramické kartuše zaručují téměř nekonečnou životnost a tichý tok vody. Plastové perlátory s mosazným pouzdrem pro optimální průtok vody.
Kartuš KA3502 - keramická kartuše o průměru 35 mm.

Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši - 6 let
na povrchovou úpravu - 2 roky
na ostatní díly dle Občanského zákoníku.

MALL.CZ píše:

Pokud hledáte originální hodinky a šperk zároveň, pak si dopřejte tento dámský model módní značky Just Cavalli z kolekce Animal. Růžově zlacený ciferník s motivem hadí kůže zdobí zlacené ručičky a logo značky. Hadí podobě neuniklo ani pouzdro, na které navazuje kožený řemínek s imitací hadí kůže.

Patro.cz píše:

; barva ciferníku: růžové zlatobarva řemínku/tahu: růžové zlatopouzdro: ocelpozlacenořemínek: pravá kůžešířka: 34sklo: minerálnístyl: módnítvar

Parametry Prsten chirurgická ocel L047

Materiál Ocel

Podobné produkty

Podobné fráze: