Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Sportovní výživa  >  Proteiny - bílkoviny  >  TPW Whey Protein 80 250

TPW Whey Protein 80 250g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
THE PROTEIN WORKS WHEY PROTEIN 80 - SYROVÁTKOVÝ PROTEINOVÝ KONCENTRÁT MIMOŘÁDNÉ ČISTOTY Whey Protein 80 je protein s obsahem syrovátkového koncentrátu mimořádné kvality bez zbytečných zahušťovadel či plniv. Díky tomu, že je nedenaturovaný, má vysokou biologickou hodnotu pro organismus. Whey Protein 80 je vyroben z vysoce kvalitního syrovátkového koncentrátu s více než 80 % bílkovin. Byl vyrob...

Všechny nabídky pro TPW Whey Protein 80 250g

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis TPW Whey Protein 80 250g

THE PROTEIN WORKS WHEY PROTEIN 80 - SYROVÁTKOVÝ PROTEINOVÝ KONCENTRÁT MIMOŘÁDNÉ ČISTOTY
Whey Protein 80 je protein s obsahem syrovátkového koncentrátu mimořádné kvality bez zbytečných zahušťovadel či plniv. Díky tomu, že je nedenaturovaný, má vysokou biologickou hodnotu pro organismus.
Whey Protein 80 je vyroben z vysoce kvalitního syrovátkového koncentrátu s více než 80 % bílkovin. Byl vyroben mikro-filtrací a během procesu nebyl tepelně upravován. Protein je obohacen o enzymatickou směs Aminogen®, čímž se liší od běžných proteinů na trhu.
The Protein Works Whey Protein 80 v bodech:
* syrovátkový protein ultra čisté kvality
* obsahuje enzymatickou směs Aminogen®
* přes 20 g bílkovin v jedné dávce
Složení:
Příchuť banán: nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát, přírodní aroma, Aminogen®, sladidlo Sukralóza®, přírodní barvivo kurkumin, emulgátor (sójový lecitin).
Příchuť banoffee: nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát, přírodní aroma, Aminogen®, sladidlo Sukralóza®, přírodní barvivo kurkumin a karamel, emulgátor (sójový lecitin).
Příchuť karamel macchiato: nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát, přírodní aroma, Aminogen®, sladidlo Sukralóza®, přírodní barvivo karamel, emulgátor (sójový lecitin).
Příchuť cherry bakewell a vanilka: nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát, přírodní aroma, Aminogen®, sladidlo Sukralóza®, emulgátor (sójový lecitin).
Příchuť čokoláda: nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát, přírodní aroma, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, Aminogen®, sladidlo Sukralóza®, emulgátor (sójový lecitin).
Příchuť jahoda/bílá čokoláda: nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát, přírodní aroma, přírodní barvivo (z červené řepy), Aminogen®, sladidlo Sukralóza®, emulgátor (sójový lecitin).
Příchuť čokoláda/kokos: nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát (z mléka), přírodní aroma, kakaový prášek se s...

Parametry TPW Whey Protein 80 250g

Výrobce The Protein Works
Hmotnost 250g

Podobné produkty

Podobné fráze: