Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Sportovní výživa  >  Proteiny - bílkoviny  >  SynTech SynPro Matrix 900

SynTech SynPro Matrix 900g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
SynTech SynPro Matrix 900g SynPro Matrix je multikomponentní (vícesložkový) proteinový přípravek, který obsahuje tři druhy syrovátkových proteinů (syrovátkový proteinový hydrolyzát, nativní CFM syrovátkový proteinový izolát a nativní CFM syrovátkový proteinový koncentrát), vaječný albumin, kaseinát vápenatý a micelární kasein. Tyto zdroje bílkovin mají rozlišnou dobu trávení a vstřebávání, proto...

Všechny nabídky pro SynTech SynPro Matrix 900g

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis SynTech SynPro Matrix 900g

SynTech SynPro Matrix 900g
SynPro Matrix je multikomponentní (vícesložkový) proteinový přípravek, který obsahuje tři druhy syrovátkových proteinů (syrovátkový proteinový hydrolyzát, nativní CFM syrovátkový proteinový izolát a nativní CFM syrovátkový proteinový koncentrát), vaječný albumin, kaseinát vápenatý a micelární kasein. Tyto zdroje bílkovin mají rozlišnou dobu trávení a vstřebávání, proto zajišťují konstantní dodávku aminokyselin do svalů po dobu až 10 hodin. SynPro Matrix má vysoký obsah větvených aminokyselin (BCAA) a aminokyseliny glutaminu a obsahuje také přidané peptidy glutaminu.
Syrovátkový proteinový hydrolyzát obsažený v SynPro Matrix je zdroj proteinu, který je naštěpen procesem hydrolyzace nejdříve na krátké polypeptidy, pak na peptidy, popř. i jednotlivé aminokyseliny. Protein zde obsažený je hydrolyzován jen částečně, proto stále obsahuje část syrovátkových frakcí, jako je beta laktoglobulin nebo laktoferin. Nativní CFM syrovátkový proteinový izolát obsažený v SynPro Matrix je vyrobený metodou ultrafiltrace „za studena“. Díky této metodě je zachována přirozená struktura proteinu včetně obsahu všech důležitých frakcí syrovátky (beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, hovězí sérový albumin, imunoglobulin G, laktoferin a glykomakropeptidy). Rovněž nativní CFM instantní syrovátkový proteinový koncentrát obsažený v SynPro Matrix je vyroben metodou ultrafiltrace při nízké teplotě, obsahuje tak peptidy s velmi nízkou, nízkou, střední i vysokou molekulární hmotností.
SynPro Matrix má skvělou chuť a snadnou přípravu - výborně se rozpouští. Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.
Doporučené dávkování:
* rozmixujte obsah 1 odměrky (1 dávka = 30 g) SynPro Matrix v 200 ml vody
* závisí na tělesné hmotnosti, sportovní aktivitě a složení stravy
* užívejte dvě odměrky denně, ideálně jednu jako svačinu mezi jídly a j...

Parametry SynTech SynPro Matrix 900g

Výrobce Syntech

Podobné produkty