Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Fitness  >  Sportovní výživa  >  Proteiny - bílkoviny  >  4DN Whey Phase 2270

4DN Whey Phase 2270g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
4DN Whey Phase 2270g Whey Phase Protein 4 Dimension Nutrition - vládne jako král proteinů. Po celá léta se kulturisté spoléhali na vynikající dostupnost  aminokyselin, syrovátkové bílkoviny, které jim pomohou spevnít svaly a budovat sílu tak rychle, jak je to možné. 4DN navrhli syrovátkový proteinový vzorec, který je mnohem lepší než běžné syrovátkové produkty. 4DN Whey fáze - je navržená tak,...

Všechny nabídky pro 4DN Whey Phase 2270g

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis 4DN Whey Phase 2270g

4DN Whey Phase 2270g
Whey Phase Protein 4 Dimension Nutrition - vládne jako král proteinů. Po celá léta se kulturisté spoléhali na vynikající dostupnost  aminokyselin, syrovátkové bílkoviny, které jim pomohou spevnít svaly a budovat sílu tak rychle, jak je to možné. 4DN navrhli syrovátkový proteinový vzorec, který je mnohem lepší než běžné syrovátkové produkty. 4DN Whey fáze - je navržená tak, aby dosáhla  vynikajících výsledků v budování svalů. S výkonnou dávkou bílkovin a exkluzivní směsy BCAA, farmaceutického kreatinu a volné formy L-glutamin, 4DN Whey fáze je konvenční syrovátkou formulí je minulostí. Pokud chcete spevnit, vybudovat svaly věřte 4 DN Whey Phase.
Doporučené dávkování:
* smíchejte ve sklenici nebo šejkru 1-2 dávky (1-2 odměrky) s cca 125-175ml studené vody či odtučněného mléka. Užívejte mezi hlavními jídly a po cvičení, 1-2x denně.
Nutriční informace:
* Nutriční hodnoty: ve 100g
* Energetická hodnota: 1772kJ/422kcal
* Bílkoviny: 69g
* Sacharidy: 23g
* - z toho cukry: 6g
* Vláknina: 3g
* Tuky: 6g
* - z toho nasycené: 1,5g
* Cholesterol: 114mg
* Vápník: 429mg
* Sodík: 343mg
* Draslík: 571mg
Složení:
* WHEY PHASE™: PHASE 1: MPAAM™ (Multi-Phase™ Amino Acid Matrix) - Cross-Flow Microfiltration Technology (CFM): [syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, WPI97 hydrolyzovaná syrovátka, kreatin monohydrát, BCAA (l-leucin, l-valin, l-valin), L-Glutamine. PHASE 2: Pro-Energy Carb Matrix™ - maltodextrin, guarová, xantanová a celulózová guma (zahušťovadla, stabilizátory), laktáza. PHASE 3: Functional Lean Lipid Matrix™ - slunečnicový olej, CLA (konjugovaná kyselina linolová), lněný olej (prášek).
*  kakao (u příchuti čokoláda), mono a di-glyceridy (emulgátor, stabilizátor), přírodní a umělé příchutě, acesulfam draselný a sukralóza (náhradní sladidla, látky zvýrazňující chuť).
Informace:
* potr...

Parametry 4DN Whey Phase 2270g

Výrobce 4DN
Hmotnost 2270g

Podobné produkty

Podobné fráze: