Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Projektory  >  Optoma ML750e

Optoma ML750e

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 12 323 Kč
Porovnat 4 obchody
Ultra kompaktní Optoma projektor ML750e Vysoce kompaktní projektor Optoma pro jednoduchý transport mezi domácností a kanceláří. Velmi malé rozměry zaručí, že kdykoli budete muset něco prezentovat, budete mít projektor s sebou. Kompaktnost podporuje i velice nízká hmotnost. Projektor Optoma je i přes malé rozměry, zárukou kvality obrazu. Omlouváme se, popis obrázku chybí. Jednoduché připo...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Optoma ML750e

Popis Optoma ML750e

Ultra kompaktní Optoma projektor ML750e
Vysoce kompaktní projektor Optoma pro jednoduchý transport mezi domácností a kanceláří. Velmi malé rozměry zaručí, že kdykoli budete muset něco prezentovat, budete mít projektor s sebou. Kompaktnost podporuje i velice nízká hmotnost. Projektor Optoma je i přes malé rozměry, zárukou kvality obrazu.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Jednoduché připojení externích zařízení
Budete moci jednoduše připojit externí zařízení a zrcadlit stejný obsah i skrze projektor. Díky technologii MHL, budete moci jedním kabelem HDMI propojit vaše zařízení jako například PC, notebook i herní konzoli s projektorem. Získáte tak ideální podívanou pro streamování videí nebo snadné prohlížení fotografií.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Ostrý obraz
Tento model Optoma vám poskytne neuvěřitelně světlý a ostrý obraz s hlubší saturací. Díky neuvěřitelně přesné LED technologii, získáte velmi reálný obraz oproti předchozím projektorům se starším typem klasických lamp.
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Podpora 3D a kvalita barev
V projektoru jsou uplatněny moderní technologie, ke kterým patří i podpora obrazu ve 3D. Bude vám poskytnut obraz v oslňující míře 120 Hz. Ostré barvy vás budou provázet i ve zhoršených světelných podmínkách, protože v tomto modelu jsou použity oddělené moduly pro jednotlivé základní barvy (zelená modrá, červená).
Omlouváme se, popis obrázku chybí.
Klíčové vlastnosti
Projektor značky Optoma vyniká především svojí kompaktností. Obrazová kvalita však zůstává, jak je u této značky zvykem. Zařízení disponuje nativním rozlišením 1280 x 800 bodů s velikostí projekční plochy 0.43 - 2.54 m úhlopříčně a s projekční vzdáleností od 0.55 - 3.23 metrů. Dále poskytuje svítivost 700 LED a kontrast 15 000:1. Lampa má životnost vynikajících 20 000 hodin.
Z konektorové výbavy projektor nabídne HDMI s MHL, Universal I/O, Audio Out 3.5mm, USB a slot pro ...

Parametry Optoma ML750e

Výrobce Optoma
D-Sub Jedná se o 15-pinový konektor pro analogový přenos signálu, používáný u starších monitorů. Ano
HDMI Moderní rozhraní pro nekomprimovaný přenos obrazu a zvuku. Ano
Dálkové ovládání Ano
Nativní rozlišení Jedná se o přirozené rozlišení, při kterém nedochází ke zkreslení obrazu. 1280 x 800
Technologie projekce Způsob jakým projektor promítá data na plátno.
DLP, LCoS - kvalitnější obraz, lepší kontrast, LCD - levnější a na většinu použití postačující, LED - malá svítivost ale malý projektor, Zpětná projekce slouží k promítání průhledných folií
DLP

Podobné produkty

Podobné fráze: