Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Projektory  >  Optoma GT760

Optoma GT760

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 12 990 Kč
Porovnat 7 obchodů
Projektor Optoma GT760 DLP projektor Optoma GT760 s vysokým rozlišením, 3D zobrazením a HDMI konektorem je skvělým prostředkem pro prezentace v menších místnostech. Poskytuje křišťálově jasný, čistý obraz, skvělé rozlišení, možnost projekce i se zvukem nebo podporu 3D režimu pro prezentaci zajímavých a pohlcujících obrazů v domácnosti. Je schopen projekce velikosti 60" od 68 cm. Přednosti Užijte...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Optoma GT760

Popis Optoma GT760

KASA.cz píše:

Jasný a dokonale prostorový 3D domácí projektor pro zábavu
Připravte se na životní velikost 3D her, filmů a sportu! Ideální pro použití s nejnovějšími HD přehrávači a konzoli pro opravdu pohlcující 2D a 3D efekty. Díky technologii ShortThrow si nyní můžete tyto skvělé momenty vychutnat pouze 1m od zobrazovací plochy. Díky nejmodernějším technologiím můžete sledovat zobrazovaný jasný a živý obsah i v normálně osvětlené místnosti s lampou o 3400 ANSI lumenů, pohodlně poslouchat vaše filmy díky vestavěnému reproduktoru a to vše s životnosti lampy až neuvěřitelných 6000 hodin*. Díky kompaktní velikosti může být vaším partnerem pro zobrazování vašeho obsahu s kýmkoli, kdykoli a kdekoli!
Short Throw Projekce
Promítejte obraz s uhlopříčkou 2m z méně než jednoho metru. Short Throw projektor minimalizuje vzdálenost projektoru od projekční plochy, což vám umožní umístit projektor blíže ke stěně, což snižuje stíny a umožňuje hrát plně pohlcující hry s lehkostí.
3D Full
Použití vlastní rychlosti technologie DLP, Optoma GT760 Full 3D projektor je schopen zobrazovat skutečný 3D obsah z téměř jakékoliv 3D zobrazovací zařízení, včetně Blu-ray 3D, PS3, Xbox a Sky3D.
Nejen, že nové tituly pro konzole PLAYSTATION®3 Move a Xbox 360 Kinect často podporují řízení pohybu, ale mnoho z nich je ve 3D! Představte si, budete moci řídit svůj avatar nejen pomocí "Kinect" nebo PS3 ™, ale i pohybem v ohromujícím 3D. Teď můžete tento neuvěřitelný 3D pohyb přiblížit co nejblíž k vaší skutečné realitě.
DLP® technologie - Největší 3D zážitek domácího kina!
Na rozdíl od konkurenčních technologií, DLP® od Texas Instruments využívá milióny malých zrcadel k maximalizaci dostupného světelného výkonu, zatímco vlastní rychlost a vysoký kontrast ANSI pracují v dokonalé harmonii; odstranění přeslechů, vytváří nejživější a přesvědčivý 3D zážitek kdekoliv.
3D filmy - V dnešní době s příchodem nejnovějších 3D filmů na Blu-ray 3D ™ můžete čelit vzrušení z...

Czechcom.cz píše:

Optoma GT760 Short Throw

Parádní Full 3D projektor vyšší třídy, který je speciálně určen hráčům her. Technologie Full 3D vytvoří úchvatnou trojrozměrnou projekci v plném rozlišení 720p. Využívá patentovanou DLP (Digital Light Processing) technologii od Texas Instruments, což je soustava mikrozrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně vytvořený obraz na požadovanou plochu. Vzniká tak obraz s nebývalou přesností zobrazení a zároveň vysokou obnovovací frekvencí. Potěší i dobou životnosti lampy, jež dosahuje až 4 500 hodin nebo až 6 000 hodin v ECO režimu. I přes nadstandardní životnost poskytuje výtečný světelný tok 3 400 ANSI lumenů a detailní rozdíly barevných odstínů v kontrastním poměru až 20 000:1.
Show Throw projekce
Promítejte na plochu o úhlopříčce více než 80" ze vzdálenosti méně než jednoho metru. Show Throw vám umožní umístit projektor blíže k plátnu, díky čemuž minimalizujete množství nežádoucích stínů a můžete se tak zcela pohltit do hraní her.
Rozsvíceno při zábavě
GT760 promítá fantastický obraz i když máte rozsvíceno. Je určen pro používání stejným způsobem, jako používáte svou běžnou TV. Díky vysokému jasu můžete projektor použít i pro sledování televize a filmů bez nutnosti zhasínání světel.
Plné 3D
Využijte naplno rychlosti DLP technologie. Projektor Optoma GT760 Full 3D dokáže zobrazit skutečný 3D obraz z téměř všech 3D kompatibilních zařízení včetně 3D Blu-ray přehrávačů a konzolí nové generace PlayStation a Xbox.
Na rozdíl od konkurenčních technologií, DLP od Texas Instruments používá miliony mikrozrcadel k maximalizaci dostupného světelného výstupu, zatímco přirozená rychlost a vysoký ANSI kontrast pracují v perfektní harmonii, eliminují přeslechy a vytvářejí nejživější a nejpřesvědčivější 3D zážitek dostupný kdekoliv.
3D filmy
Nyní, když jsou všechny nejnovější filmy dostupné na Blu-ray ve 3D, můžete si užít stejný strhující 3D zážitek jako v kině, navíc ve ...

Patro.cz píše:

Jasný a dokonale prostorový 3D domácí projektor pro zábavu
Připravte se na životní velikost 3D her, filmů a sportu! Ideální
pro použití s nejnovějšími HD přehrávači a konzolemi pro opravdu
pohlcující 2D a 3D efekty. Díky technologii ShortThrow si

EuroKing píše:

Výrobce: Optoma; Třída produktu: Multimediální DLP projektor; Zaměření projektoru: Business; Nativní rozlišení: 1280 x 800 (WXGA) Pixelů (obrazových bodů); Počet pixelů: 1,024,000 Pixelů (obrazových bodů); Počet zobrazovaných barev: 1,07 mld; Nativní poměr stran obrazu: 16:10; Přiložený objektiv: Ano; Ohnisková vzdálenost: 7,017- mm; Clona: 2,8-; Automatické ostření obrazu (Autofocus): Ne; Korekce lichoběžníkové zkreslení obrazu (Keystone): ± 40 (vertikálně) stupňů; Digitální korekce Keystone: Ano; Zdroj světla: Standardní lampa (s obsahem rtuti); Výkon lampy: 190 Watt; Životnost lampy (Ekonomický režim): 6000 hod.; Světelný výkon (Normální režim): 3400 ANSI lumen; Kontrast (Normální režim): 20000:1; Hlučnost (Ekonomický režim): 29 dB; Projekční vzdálenost: 0,5-2,5 m; Velikost obrazu: 45-223 palců; Reproduktory: Ano; Počet vestavěných reproduktorů: 2 ks; Výkon reproduktoru: 2 Watt; Bezdrátová síťová karta (Wi-Fi): Ne; Integrovaný síťový adaptér: Ne; Čtečka paměťových karet: Ne; Vstupní konektory: 1 x HDMI, 2 x D-sub 15-pin, 1 x Mini DIN 4-pin (S-Video), 1 x RCA Video, 1 x stereo mini-jack, 1 x RS-232, 1 x USB; Výstupní konektory: 1 x stereo mini-jack, 1 x D-sub 15-pin; Spotřeba energie (práce/úsporný režim): 235/0,5 Watt; Dálkové ovládání v balení: Ano; Laserové ukazovátko v dálkovém ovladači: Ne; Dálkové ovládaní s funkcí PC myši: Ne; Brašna v balení: Ne; Obsah balení: Krytka objektivu, Napájecí kabel, D-Sub 15-pin kabel, Baterie pro dálkové ovládání, Uživatelská příručka; Šířka: 288 mm; Výška: 86 mm; Hloubka: 220 mm; Čistá hmotnost: 2.55 kg; Další vlastnosti: Full 3D

Parametry Optoma GT760

Výrobce Optoma
HDMI Moderní rozhraní pro nekomprimovaný přenos obrazu a zvuku. Ano
Nativní rozlišení Jedná se o přirozené rozlišení, při kterém nedochází ke zkreslení obrazu. 1280 x 1024
Technologie projekce Způsob jakým projektor promítá data na plátno.
DLP, LCoS - kvalitnější obraz, lepší kontrast, LCD - levnější a na většinu použití postačující, LED - malá svítivost ale malý projektor, Zpětná projekce slouží k promítání průhledných folií
DLP
Světelný tok Udává množství světla, které projektor vyzařuje. Pro promítání při denním světle je potřeba projektor s alespoň 2700 ANSI lm, do šera postačuje přibližně 2000 ANSI lm. Pro měření se využívají standardizované ANSI lumeny. 3400ANSI lm
Hmotnost 2.55kg
D-Sub Jedná se o 15-pinový konektor pro analogový přenos signálu, používáný u starších monitorů. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: