Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Projektory  >  Optoma EH319UST

Optoma EH319UST

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Projektor Optoma EH319UST DLP projektor Optoma EH319UST s jasnou projekcí je skvělým prostředkem pro prezentace i v těch nejmenších místnostech nebo učebnách. Dodává velkou projekci, poskytuje čistý obraz, vysoké FullHD rozlišení, pokročilé funkce pro úsporu energie, kvalitní životnost lampy, vynikající možnosti nastavení dle Vašich preferencí, možnost projekce i se zvukem z různých zařízení (př...

Všechny nabídky pro Optoma EH319UST

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Optoma EH319UST

Projektor Optoma EH319UST
DLP projektor Optoma EH319UST s jasnou projekcí je skvělým prostředkem pro prezentace i v těch nejmenších místnostech nebo učebnách. Dodává velkou projekci, poskytuje čistý obraz, vysoké FullHD rozlišení, pokročilé funkce pro úsporu energie, kvalitní životnost lampy, vynikající možnosti nastavení dle Vašich preferencí, možnost projekce i se zvukem z různých zařízení (přes HDMI) nebo podporu 3D režimu pro prezentaci zajímavých a pohlcujících obrazů.
Přednosti
Zjistíte, že sledování projekce bude stejně živé při ekonomickém módu jako v normálním režimu. Optoma ECO+ technologie zajistí úsporný provoz prodlužující životnost lampy. Díky vysokému kontrastu a svítivosti získáte jasný barevný obraz. Projektor podporuje 3D formáty z různých zařízení, např. z PC, Blu-ray 3D přehrávače, herních konzolí a 3D TV. Snadným nastavením přístroje Vás provede vícejazyčné menu s podporu češtiny.
DLP technologie
Projektor využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné.
Klíčové vlastnosti
Projektor EH319UST disponuje nativním rozlišením 1920 x 1080 bodů. Velikost projekční plochy může být 80" – 100" úhlopříčně s projekční vzdáleností od 0,45 do 0,59 metrů. Vysoká svítivost 3500 ANSI lumenů i jedinečný kontrast 18 000:1 napovídají více než slušnou použitelnost i za horších světelných podmínek. Lampa má životnost až 6 500 hodin v režimu ECO+. Z konektorové výbavy projektor nabídne 2x HDMI (verze 1.4a s podporou 3D), 2x VGA, RS232, Compositní, USB (pro bezdrátovou myš a napájení mobilních zařízení) a 16W reproduktor.
Rozměry výrobku jsou 385 x 310 x 120 mm a jeho ...

Parametry Optoma EH319UST

Výrobce Optoma
Dálkové ovládání Ano
Nativní rozlišení Jedná se o přirozené rozlišení, při kterém nedochází ke zkreslení obrazu. 1920 x 1080
Technologie projekce Způsob jakým projektor promítá data na plátno.
DLP, LCoS - kvalitnější obraz, lepší kontrast, LCD - levnější a na většinu použití postačující, LED - malá svítivost ale malý projektor, Zpětná projekce slouží k promítání průhledných folií
DLP
Hmotnost 4.7kg
D-Sub Jedná se o 15-pinový konektor pro analogový přenos signálu, používáný u starších monitorů. Ano
HDMI Moderní rozhraní pro nekomprimovaný přenos obrazu a zvuku. Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: