Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Projektory  >  BenQ MU686

BenQ MU686

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 20 690 Kč
Perfektní projekce pro každou příležitost BenQ MU686 je ten pravý projektor, který potřebujete pro perfektní prezentaci v jakémkoli prostředí. Tento WUXGA projektor, chlubící se jasem 3500 ANSI lumenů a vysokým kontrastním poměrem 20 000: 1, nabízí rovněž automatickou korekci svislého lichoběžníkového zkreslení pro různé možnosti zobrazení, aby vaše prezentace vypadaly vždy skvěle! Vysoké r...

Všechny nabídky pro BenQ MU686

Popis BenQ MU686

Perfektní projekce pro každou příležitost
BenQ MU686 je ten pravý projektor, který potřebujete pro perfektní prezentaci v jakémkoli prostředí. Tento WUXGA projektor, chlubící se jasem 3500 ANSI lumenů a vysokým kontrastním poměrem 20 000: 1, nabízí rovněž automatickou korekci svislého lichoběžníkového zkreslení pro různé možnosti zobrazení, aby vaše prezentace vypadaly vždy skvěle!
Vysoké rozlišení
Díky přirozenému rozlišení WUXGA* až 1 920 x 1 200 podporuje MU686 rozlišení XGA, WXGA, Full HD až WUXGA a nabízí ostrý a přesný obraz pro každou vaši prezentaci.
Vysoký jas a hlučnost 31 dB na úrovni šepotu
Perfektní pro formální obchodní porady a jednání Běžné projektory s vysokým jasem bývají hodně hlučné. MU686 je ale jiný - generuje extrémně vysoký jas 3500 lumenů s hlukem pouze 31dB, a to i při plném výkonu. Je tichý a brilantní - díky eliminaci rušení upoutají vaše prezentace maximální pozornost posluchačů.
Vysoký kontrastní poměr
Vysoký kontrastní poměr 20 000: 1 zajišťuje projekci každého textu, obrázku, grafu, tabulky a videa s optimální čistotou a vylepšenou ostrostí, a to zejména u číselných údajů. Umožňuje prezentujícím jasně zobrazit jejich prezentační soubory a posluchačům udržet koncentraci na promítaný obsah.
Nezávislá 3D správa barev pro šest primárních koleček
Exkluzivní nástroj BenQ pro 3D správu barev zajišťuje 100% přizpůsobení barev bez jakýchkoli kompromisů s možností volného a nezávislého jemného doladění úrovní odstínu, granularity a sytosti všech šesti primárních barev (R/G/B/C/M/Y).
Automatická korekce svislého lichoběžníkového zkreslení
Automatická korekce svislého lichoběžníkového zkreslení vylepšuje flexibilitu instalace korekcí lichoběžníkového efektu pomocí svislých nastavení až o +-40 stupňů. Díky tomu můžete projektor umístit mimo střed a prezentující může stát před projekční plochou, aniž by blokoval obraz.
Úsporný a ekologicky šetrný
Nejlepší sv...

Parametry BenQ MU686

Výrobce BenQ

Podobné produkty

Podobné fráze: