Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Projektory  >  BenQ MH856UST

BenQ MH856UST

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 47 899 Kč
Porovnat 3 obchody
Projektor BenQ MH856UST Nejlepší interaktivní řešení pro vaše prezentace, ať už ve firmě, či učebnách je BenQ  MH856UST. Vynikající kvalita projekce ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, extrémně krátká délka projekce a naprosto uchvacující design v jednom balení. Projektor nabízí vysokou svítivost 3 500 lumenů, interaktivní program PointWrite a samozřejmě ekologický provoz. Výborná projekce P...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BenQ MH856UST

Popis BenQ MH856UST

Projektor BenQ MH856UST
Nejlepší interaktivní řešení pro vaše prezentace, ať už ve firmě, či učebnách je BenQ  MH856UST. Vynikající kvalita projekce ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, extrémně krátká délka projekce a naprosto uchvacující design v jednom balení. Projektor nabízí vysokou svítivost 3 500 lumenů, interaktivní program PointWrite a samozřejmě ekologický provoz.
Výborná projekce
Projektor nabízí ultrakrátkou vzdálenost projekce již od 0,43 m s velikou úhlopříčkou promítaného obrazu od 100“. Lze jej tedy dát do blízkosti tabule, například na strop a nikdy Vám nebude v učebně překážet.
Vysoká kvalita obrazu
Tento model disponuje vysokým Full HD rozlišením 1080p, obraz je tak vysoce kvalitní, ostrý bez rozmazání i na veliké úhlopříčce. Díky 3 500 lumenům, vysokému kontrastnímu poměru 10 000:1 a DLP projektor zaručuje bezvadné zobrazení barev s vysokým jasem a neskonalou ostrost ve všech detailech. Zvýraznění barev také dosáhne pomocí technologie BrilliantColor. Korekce obrazu v rozích pak zařídí, že obraz je i na nerovném povrchu vždy vidět přesně i v rozích, bez zkreslení.
Interaktivní prezentace
Interaktivní funkce PointWrite zaujme každého studenta. Zapojte do své výuky více studentů najednou a nenechte je spát. Dotykové řešení umožní použití až 4 per PointWrite, nebo ovládání pomocí prsů. Ovládání je velice jednoduché.
Duální projekce
Využijte obrovské projekce díky možnosti připojení dvou projektorů na jedno promítací plátno. Vzniká tím veliký prostor, vaše studenty tak bude učení mnohem více bavit.
Široké možnosti konektivity
Projektor je možné propojit s velkým množstvím externích zdrojů. Připojíte tak například chytrý mobilní telefon pomocí technologie MHL. Jednoduše sdílejte fotografie, videa, webové stránky, nebo hry jednoduchým způsobem. Projektor má také podporu dotyku u Windows 8. Připojíte tedy notebook různých vstupů jako jsou HDMI, D-Sub, S-Video, RCA, také lze připojit aud...

Parametry BenQ MH856UST

Výrobce BenQ
D-Sub Jedná se o 15-pinový konektor pro analogový přenos signálu, používáný u starších monitorů. Ano
HDMI Moderní rozhraní pro nekomprimovaný přenos obrazu a zvuku. Ano
Dálkové ovládání Ano
Technologie projekce Způsob jakým projektor promítá data na plátno.
DLP, LCoS - kvalitnější obraz, lepší kontrast, LCD - levnější a na většinu použití postačující, LED - malá svítivost ale malý projektor, Zpětná projekce slouží k promítání průhledných folií
DLP

Podobné produkty

Podobné fráze: