Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Projektory  >  Acer P5227

Acer P5227

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kompaktní 3D projektor Acer  P5227 Acer P5227 je lehký a velmi kompaktní projektor, který se snadno přenáší a je tak ideálním pomocníkem nejen při různých obchodních prezentacích, ale i při domácí projekci. Projektor nabízí úchvatnou 3D projekci při hraní her, sledování filmů nebo prohlížení fotografií. DLP technologie Využívá patentované DLP (Digital Light Processing) technologie od Texas Ins...

Všechny nabídky pro Acer P5227

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Acer P5227

Kompaktní 3D projektor Acer  P5227
Acer P5227 je lehký a velmi kompaktní projektor, který se snadno přenáší a je tak ideálním pomocníkem nejen při různých obchodních prezentacích, ale i při domácí projekci. Projektor nabízí úchvatnou 3D projekci při hraní her, sledování filmů nebo prohlížení fotografií.
DLP technologie
Využívá patentované DLP (Digital Light Processing) technologie od Texas Instruments, což je soustava mikrozrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Tak vzniká obraz s nebývalou přesností zobrazení a zároveň vysokou obnovovací frekvencí.
Podpora 3D
Prezentujte své fotografie stylově nebo přehrávejte působivá videa pomocí 3D projekce a dopřejte tak divákům nezapomenutelné okamžiky. Některé dnešní fotoaparáty a videokamery již nabízejí možnost zaznamenávat fotografie a videa do trojrozměrného 3D formátu. Vaše okamžiky tak budou daleko působivěji a reálně zachyceny a Vy je pak budete moci prezentovat Vašim přátelům nebo známým na velké promítací ploše.
Klíčové vlastnosti
Projektor disponuje nativním rozlišením 1024 x 768 bodů s poměrem stran 16:9, nebo 4:3. Kontrast projektoru je až 17 000:1. Velikost projekční plochy může být  0,635 až 7,62 m úhlopříčně, projekční vzdálenost se pohybuje mezi 1 - 9,2 m. Lampa má životnost až 2 500 hodin v normálním režimu a až 6 000 hodin v extrémním ekonomickém režimu. Mezi konektorovou výbavu patří dva porty HDMI, USB, S-Video, kompozitní, LAN. Také obsahuje vestavěný stereo reproduktor 2x 10 W.

Technické parametry
Rozlišení:
1024 x 768 (XGA)
Svítivost [ANSI lumens]:
4 000
Typ projektoru:
3D, Kancelářský
Obecné
Typ projektoru:
3D, Kancelářský
Economic mode:
Ano < /...

Parametry Acer P5227

Výrobce Acer
D-Sub Jedná se o 15-pinový konektor pro analogový přenos signálu, používáný u starších monitorů. Ano
HDMI Moderní rozhraní pro nekomprimovaný přenos obrazu a zvuku. Ano
Dálkové ovládání Ano
Nativní rozlišení Jedná se o přirozené rozlišení, při kterém nedochází ke zkreslení obrazu. 1024 x 768
Technologie projekce Způsob jakým projektor promítá data na plátno.
DLP, LCoS - kvalitnější obraz, lepší kontrast, LCD - levnější a na většinu použití postačující, LED - malá svítivost ale malý projektor, Zpětná projekce slouží k promítání průhledných folií
DLP

Podobné produkty

Podobné fráze: