Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dílna a nářadí  >  Prodlužovací kabely  >  PowerCube Extended 1,5m

PowerCube Extended 1,5m

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Propracovaný design nabízí elegantní řešení pro vaše kabely! Nenechte se stále obtěžovat překážejícími a nevzhlednými kabely! Máme pro vás elegantní nástroj, který osloví skutečně každou domácnost. Funkční rozbočovač PowerCube Extended v atraktivním červeno-bílém designu nabízí jedinečné řešení, jak se jednou provždy vypořádat s nepřehlednými prodlužovacími kabely! Snadná dostupnost zásuvek...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro PowerCube Extended 1,5m

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis PowerCube Extended 1,5m

Patro.cz píše:

Rozbočovač ve tvaru krychle, u kterého se zásuvky vzájemně neblokují; Vstupní napětí: 250V; 16A; Počet výstupů: 5; S uzemněním; Dětská pojistka; Lze kombinovat s dalšími produkty PowerCube; Skladem u dodavatele 5-10

Nejceny.cz píše:

Montážní dok V kanceláři nebo doma často nemáme elektrické zásuvky na dosah. Díky PowerCube Extended, který v balení obsahuje montážní dok pro jednoduché uchycení na potřebné místo vám odpadne věčné ohýbání pod stůl pro připojení Vaší elektroniky do zásuvky. Odnímatelná páska Montážní dok, který je dodáván s PowerCube Extended lze snadno přichytit pomocí dvou dodaných oboustranných pásek. Kdykoliv se rozhodnete jej odstranit, stačí vytáhnout pomocí úchytů. Vybrali jsme pečlivě lepicí pásku, tak aby byla dostatečné pevná a přitom nezanechala žádné stopy na povrchu po jejím odstranění. Dostupnost zásuvek Pokud by všechny elektrické zařízení, která používáme měli úzké zástrčky bylo by jednoduché zapojit všechna zařízení aniž by se mezi sebou blokovali. Všichni se ale setkáváme s objemnými adaptéry, které nám blokují další zásuvky. Unikátní design PowerCube Extended zajišťuje, že se zástrčky navzájem neblokují. Rozšíření Vytvářejte vlastní sestavy. PowerCube Extended je modulární systém. Spojením více PowerCube získáte potřebnou kombinaci elektrických zásuvek a třeba i USB portů. Ocenění Red Dot za design Originální vzhled PowerCube jistě elegantně vyzdobí každý interiér. Svým neotřelým a přesto decentním vzhledem se stal PowerCube skvělým řešením pro rozbočení elektrického proudu pro ta místa, kde by běžný rozbočovač nevypadal dobře. Produktová řada PowerCube získala několik ocenění, to nejvýznamnější je Red Dot Design Award. Fixace kabelu Kromě montážního doku obsahují obě verze PowerCube Extended Cable Fix, díky němuž mohou být kabely úhledné a přehledné. Specifikace rozbočovače PowerCube Extended USB Vstupní napětí: 110 – 240 V Maximální vstupní proud: 16 A Maximální příkon: 3680 W Počet výstupů: 5 Počet USB portů: NE Kabel: ANO - s délkou 1,5 metru Montážní dok: Ano (obsažen v balení) Uzemnění: Ano Dětská pojistka: Ano...

Tipa.eu píše:

PowerCube EXTENDED je praktická a moderní zásuvka v podobě kostky s možností zapojení až 5 přístrojů. Disponuje napájecím kabelem s klasickou délkou 1,5m. Tuto zásuvku lze libovolně kombinovat s dalšími verzemi ORIGINAL a ORIGINAL USB. Značka PowerCube je vítězem ankety Red Dot Design Award 2014. Vhodné pro běžné domácí zásuvky. Určeno pro vnitřní použití. Kostka je vybavena dětskou pojistkou. Součástí balení je montážní blok s oboustrannou lepicí páskou.Vlastnosti:- Obsahuje dětskou pojistku- Obsahuje uzemnění- Verze EXTENDED lze zapojit samostatně nebo kominovat s verzemi ORIGINAL a ORIGINAL USB- Eliminace blokace jednotlivých zásuvek- Vhodné pro běžné domácí zásuvky- Určeno pouze pro vnitřní použití- Barva: Modrá- Vstupní napětí: 110-240V, 16A- Počet zásuvek: 5- Přívodní kabel: 1,5m- Montážní blok s oboustrannou lepicí páskou

www.spacil.cz píše:

Originální designová rozbočka POWERCUBE na prodlužovacím kabelu s 5 zásuvkami. Díky 1,5m prodlužovacímu kabelu a montážním úchytkám bude Vaše zásuvka vždy na dosah. Propojením dalších kostek lze počet přípojných bodů zvyšovat.SpecifikaceNapětí: 230V 10A (2500W)Samolepicí montážní úchytka: součástí baleníKabelová úchytka: součástí baleníPočet zásuvek: 5Délka přívodního kabelu: 1,5mUzemnění: anoDětská pojistka: anoBarva: bílá/červenáhttp://youtu.be/KijUDZSfQOo

Digiboss.cz píše:

PowerCube Extended Green najdte na Digiboss.cz. PowerCube Extended Green nabízíme i na splátky. Základní prodloužená verze PowerCube nabízející rozšíření o 5 zásuvek s 1,5m prodlužujícím kabelem. "Extended" varianta navíc obsahuje patentovaný montážní dok, který za pomocí oboustranné lepícípásky, nebo šroubků uchytíte na libovolném rovném povrchu (lepící páska je součástí balení). Verzi "Extended" můžete zapojit samostatně nebo libovolně kombinovat s dalšími verzemi.Vhodné pro běžné domácí zásuvky, určeno pouze pro vnitřní použití.
VÝHODY- Moderní design- 1,5m prodlužovací kabel- Montážní dock- Eliminace možnosti blokace jednotlivých zásuvek- Možnost zapojit 5 elektrických zařízení...

MADER computer píše:

Popis produktu:
Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Extended.
PowerCube Extended je jedinečné řešení nepřehledných prodlužovacích kabelů. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.
PowerCube Extended nabízí 5 zásuvek (250V~, 16A, 3680W), 1.5m prodlužovací kabel, montážní dok, dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí. Jednoduchá možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi.
Často se dostáváme do situace, kdy v kanceláři, na schůzce nebo doma nemáme elektrickou zásuvku blízko po ruce. Abyste mohli nabíjet notebook nebo smartphone musíme vlézt pod stůl, kde je zásuvka nebo si natáhnout další prodlužovací šňůru z jiné zásuvky. PowerCube Extended, lze jednoduchým způsobem přichytit na potřebné místo. Díky jeho designu se stane ikonou na vašem stole.
PowerCube | Extended |
- 5 zásuvky, které lze i kombinovat s dalšími produkty PowerCube
- Vzájemné neblokování zásuvek díky krychlovému tvaru
- Kompaktní design
- Unikátní dokovací systém, lze jej připevnit na zeď, na nebo pod stůl a mít tak zdroj elektrické energie na dosah
Nejmenší rozbočovač na světě
Montážní Dok
V kanceláři nebo doma často nemáme elektrické zásuvky na dosah. Díky PowerCube | Extended |, který v balení obsahuje montážní dok pro jednoduché uchycení na potřebné místo vám odpadne věčné ohýbání pod stůl pro připojení vaší elektroniky do zásuvky.
Odnímatelná páska
Montážní dok, který je dodáván s PowerCube | Extended | lze snadno přichytit pomocí dvou dodaných oboustranných pásek. Kdykoliv se rozhodnete jej odstranit, stačí vytáhnout pomocí úchytů. Vybrali jsme pečlivě lepicí pásku, tak aby byla dostatečné pevná a přitom nezanechala žádné stopy na povrchu po jejím odstranění.
USB nabíjení
V ložnici, kde si rádi čtete elektronické knihy, pracujet...

Alza.cz píše:

Adaptér - 5 zásuvek, dětská pojistka, 1.5 m kabel, montážní dock
Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Extended. PowerCube Extended je jedinečné řešení nepřehledných prodlužovacích kabelů. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.VypnutoVynechat z LightBoxuDodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Extended. PowerCube Extended je jedinečné řešení nepřehledných prodlužovacích kabelů. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.

www.penta.cz píše:

Originální rozvodná kostka PowerCube v bíločerveném provedení vám umožní připojit až 5 spotřebičů na minimálním prostoru. Je opatřena 5 zásuvkami a 1,5 m přívodným kabelem. Její krychlový tvar zaručuje, že se zásuvky navzájem neblokují.

MALL.CZ píše:

Designová rozbočka PowerCube Extended s prodlužovacím kabelem délky 1,5 m nabízí pět zásuvek a elegantně ozdobí každý domov nebo kancelář. Barevné sladění do každého interiéru, montážní dok, dětská pojistka a uzemnění, možnost kombinace s ostatními PowerCube modely.

SOFTCOM.cz píše:

Originální koncept PowerCube, představující dalších 5 zásuvek. Díky designu PowerCube, se Vám nestane, že byste si zablokovali jednu ze zásuvek
Díky 1,5m prodlužovacímu kabelu a montážnímu docku bude Vaše zásuvka vždy na dosah. Možnostem umístění se meze nekladou.
Napětí 110-240; 16A
Počet výstupů 5
Uzemněno
Dětská pojistka
V dodávce: samotná kostka 1ks

Electro World s.r.o. píše:

Multifunkční zásuvkový systém PowerCube Extended je základní prodlouženou verzí PowerCube v červenobílém provedení, který nabízí 5 zásuvek s 1,5m prodlužovacím kabelem. Pomocí něj vyřešíte připojení více elektrických zařízení a tak nahradíte nehezké prodlužovací kabely, rozdvojky, či roztrojky.

KASA.cz píše:

Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Extended.
PowerCube Extended je jedinečné řešení nepřehledných prodlužovacích kabelů. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru. PowerCube Extended nabízí 5 zásuvek (250V~, 16A, 3680W), 1.5m prodlužovací kabel, montážní dok, dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí. Jednoduchá možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi.

Dostupnost
Prakticky rozložené zásuvky, které můžete využívat všechny současně. Zapojená zařízení si vzájemně nepřekážejí jako u běžných prodlužovacích kabelů či rozboček. Komplikace nenastávají ani v případě připojení rozměrově nestandardních přívodů v podobě adaptérů či nabíječek na baterie.
Design
Elegantní vzhled. Díky modernímu designu obohatí PowerCube každý interiér. Produktová řada PowerCube získala několik ocenění. Mezi nejvýznamnější řadíme Red Dot Design Award.
Kapacita
Pohodlně zapojíte 5 elektrických zařízení současně. Verze Extended vám umožní přiblížit zdroj elektrické energie na zvolené místo. Lze kombinovat s ostatními PowerCube verzemi.
Umístětě kdekoliv
PowerCube Extended, jak již název napovídá, disponuje prodlužovacím kabelem o délce 1,5 m. Na stůl, pod stůl, na zeď… jednoduše kdekoliv mějte zásuvku vždy na dosah. Verze Extended obsahuje v balení montážní dok pro snadné umístění. Pokud budete potřebovat změnit místo uchycení, jednoduše odlepte lehce odnímatelnou pásku a dok umístěte jinde.
Rozšíření
PowerCube je dodáván v různých variantách a barvách. Jednoduchým spojením s dalšími produkty PowerCube, vytvoříte kombinaci, která vám bude nejvíce vyhovovat. Sami si tedy vyberete kolik potřebujete elektrických zásuvek a USB portů pro napájení vašich elektrických zařízení.
Bezpečnost
Všechny typy PowerCube jsou důkladně testovány a certifikov...

eoshop.cz píše:

Originální rozvodná kostka PowerCube v bíločerveném provedení vám umožní připojit až 5 spotřebičů na minimálním prostoru. Je opatřena 5 zásuvkami a 1,5 m přívodným kabelem. Její krychlový tvar zaručuje, že se zásuvky navzájem neblokují. Originální rozvodná kostka PowerCube vám umožní připojit až 5 spotřebičů na minimálním prostoru. Díky této zásuvce už vám nebude v domě, bytě či kanceláři překážet množství prodlužovacích kabelů, rozdvojek či roztrojek. V jednom místě jednoduše zapojíte několik přístrojů najednou. Kostka PowerCube je opatřena 5 zásuvkami a 1,5 m přívodným kabelem. Její krychlový tvar zaručuje, že se zásuvky navzájem neblokují. Můžete také propojit více těchto rozvodných kostek a získat tak větší počet přípojných bodů. Praktická rozbočka je k dispozici také ve verzích s pružným přívodem nebo s USB konektorem pro napájení MP3 přehrávačů, telefonů, tabletů a jiných přenosných USB zařízení. Parametry: Počet zásuvek: 5 Maximální proud: 16 A Napětí: 230 V Délka přívodu: 1,5 m Zásuvky pootočené o 90° Barevné provedení: bílo/černá Kabelová svorka a samolepicí montážní úchytka

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Allocacoc EXTENDED SWITCH bílá / šedá od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. EDS-847191 - Allocacoc EXTENDED SWITCH bílá / šedá...

Parametry PowerCube Extended 1,5m

Výrobce PowerCube

Podobné produkty

Podobné fráze: