Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Procesory  >  AMD FX-8370E

AMD FX-8370E

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu AMD FX-8370E Nová generace procesorů AMD platformy Volan je právě tady. Do popředí se dostává procesor AMD FX-8370E s řadou pokročilých technologií, který je určen pro desktopové počítače. Procesor je nyní vyráběn pokročilým 32 nm výrobním procesem, který s sebou přinesl opětovné snížení spotřeby a vyšší výkon v podobě vyšší základní frekvence a lepšího taktování. Procesor je v 64...

Všechny nabídky pro AMD FX-8370E

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis AMD FX-8370E

Popis produktu
AMD FX-8370E
Nová generace procesorů AMD platformy Volan je právě tady. Do popředí se dostává procesor AMD FX-8370E s řadou pokročilých technologií, který je určen pro desktopové počítače. Procesor je nyní vyráběn pokročilým 32 nm výrobním procesem, který s sebou přinesl opětovné snížení spotřeby a vyšší výkon v podobě vyšší základní frekvence a lepšího taktování. Procesor je v 64bitovém provedení s více jádry.
Pokročilé technologie
Procesor podporuje celou řadu různých technologií zaměřených především na multimédia. Podporuje instrukční sety SSE, SSE2, SSE3, SSE4, SSE4a včetně MMX a AES. Virtualizační technologie poskytuje spoustu výhod, a to zejména podporu více různých operačních systémů běžících na jednom počítači. Funkce vylepšené antivirové ochrany (EVP) zabraňuje spuštění škodlivého kódu. Procesor též podporuje Hyper Transport technologii.
Vlastnosti jádra
Jádro procesoru AMD FX-8370E je vyráběno 32 nm výrobním procesem. Celkově procesor disponuje osmi jádry, která mají technologii Turbo Core 2.0.
Klíčové vlastnosti
Velikost vyrovnávací paměti druhé úrovně je celkem 8 MB a navíc procesor nese dalších 8MB L3 cache, která je pro všechna jádra společná. Pracovní frekvence je stanovena na 3.3 GHz (tj. každé z jader běží na této frekvenci) a 4.3 GHz v režimu Turbo. Podporován je dvoukanálový paměťový řadič DDR3. Procesor AMD FX-8370E je určen pro moderní platformu Socket AM3+.
"Box" verze jsou dodávány v retailovém balení s chladičem. Snížená spotřeba procesoru udávaná výrobcem činí 95W.
Dobrý
Technické parametry
Počet jader:
8
Pracovní frekvence [MHz]:
3 300
Turbo frekvence [MHz]:
4 300
Patice:
AM3+ socket
Model
Výrobce procesoru:
AMD
Modelové označení:
FX
Patice:
AM3+ socket
Kódové označení:
Vishera
Chladič v balení:
Ano
Frekvence
Pra...

Parametry AMD FX-8370E

Výrobce AMD
Socket Socket procesoru a socket základní desky se musí shodovat. AM3+
Počet jader Vícejádrový procesor se vyplatí zejména při hraní her, práci s multimédii a pro další náročné alpikace. 8
Frekvence jádra Udává pracovní frekvenci, čím vyšší, tím výkonější. 3.3GHz
Technologie výroby Velikost tranzistoru v nanometrech. Čím menší velikost, tím se procesor méně zahřívá. 32nm

Podobné produkty

Podobné fráze: